VIDEO LAJM: Takat 'lejnë në baltë" Tabakun, momenti kur deputetja pengohet tek shkallët e Kuvendit

23 Qershor 2022, 13:12Politika TEMA

VIDEO LAJM: Takat 'lejnë në baltë" Tabakun, momenti

Takat kanë "lënë në baltë" deputeten e PD, Jorida Takabu teksa ecte në korridorin e Kuvendit për tu ulur në vendin e saj.

Në një moment, deputetja pengohet tek shkallët dhe për pak rrëzohet, por arrin të mbahet tek tavolina.


Ajo shikohet duke qeshur, ndërsa qetëson kolegët duke u konfirmuar se është mirë.

 

2 Komente

 1. A
  Artiste

  Dhe i kam thënë kësaj... Mos vish taka shumë të larta. Se nuk ke shumë nevojë se edhe pa taka je shumë më e gjatë se Saimiri i shoqi. Apo me 15cm taka do me e nxjerr fare të shkurtër para teje atë të shkretin.

  1. S
   Soreto

   Yyyt, qafen.

   Lini një Përgjigje