VIDEO: Shkëlzen Berisha përplaset me efektivin e policisë, mbrohet nga truprojat e babit

20 Shkurt 2024, 21:39Politika TEMA
VIDEO: Shkëlzen Berisha përplaset me efektivin e policisë,

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe disa persona të tjerë që e shoqëronin, është përplasur me një efektiv policie menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës.

Sipas asaj që raporton gazetari i A2 CNN Jul Kasapi, Shkëlzen Berisha po filmonte me celularin e tij shoqërimin e dy të rinjve nga ana e policisë, kur një prej efektivëve i është afruar dhe e ka kapur nga dora duke u përpjekur ta ndalonte që të filmonte, por pa ia arritur.

Menjëherë janë afruar edhe badigardit e Sali Berishës, të cilët i kanë kërkuar llogari efektivit civil, por ky i fundit është larguar.15 Komente

 1. Z
  Zeni dhe Gida

  Rrugace rrugesh

  1. F
   Fener Zizi

   Jua @ifsha Grat Malokve ,si iken Shpirti nga Dhia, prandaj kane lene Mjeker ,shikoni Videon ça Fytyrash jane, Shpellar Puro .

   1. N
    Nje nga Durrsi

    Nuk eshte problemi te filmimi,por shikoni se sa te frikshem jane dhe keta perfaqesojne shqiptarin tipik pordhace,arogante,gangester, me pamje arabesh,etj dhe absolutisht qe nuk kane lidhje me tipin europian.Dhe po ti pyesesh ,asnje prej tyre nuk ka nonji profesion,te punoje apo ti sherbeje familjes dhe shoqerise me ndershmeri dhe dinjitet.Si keta jane gjithandej ne Tirane dhe qytete e tjera te Shqiperise,pamvarsisht jane te PD , PS apo te Like floririt. Nje komb qe po shkone per lesh. Prandaje qeveria dhe politika duhet urgjentisht te ndertoje nje strategji per mbushjen e vakumit te popullsise shqiptare me te ardhur nga Europa lindore (Ukraina,Bjellorusia,Polonia,etj,,)qe jane race e paster dhe Europiane se sa nga Afrika,Arabia apo pakistani she India.

    1. A
     Asd

     Shume e drejte idea e lejimit te ukrainasve. Do ta pasuronin kete komb qe po rreshket drejt mjekrave te neveritshme arabe.

  2. P
   Parruca

   Kete rradhe nuk ka qene Shkelzeni ne faj por pulishti. Se cdo qytetar ka te drejte te filmoje nje arrestim. Nese cdo gje eshte sipas rregullave polici nuk ka pse trembet nga filmimi. Ky polic duhet te sanksionohet per veprimin.

   1. Z
    Zaza

    Kapeni rraseni burg brekmutin e saliut. Neser eshte gjygji

    1. U
     Universi shpresa ime

     Gjithkush ka të drejtën e vett të filmoj

     1. D
      Drejtesia e munguar

      Shpellarët!

      1. b
       ben.

       Ke te drejte , vetem 1 shpellar mund te mendoje se nuk duhet te filmosh. E kane ne gen shpellarllekun keta cobenet komuniste qe lane dhite dhe moren pushtet, kane qe ne 1944. Ca mund te presesh nga ta.

      2. A
       Avokat Ngjela qe nuk ka fituar asnje gjyq.

       "Fake News" nga vidio duket qarte qe nuk eshte perplasur me efektivin "civil" te policise Shkelzen Berisha, por efektivi anonin i policise eshte perplasur me Shkelzenin, ku me pas largohet si shkerdhate.

       1. K
        Kalimtari rastit

        Po ku ka bythe Shkerlleni per tu perplasur me policine . Ai ate te shkrete e ka per qejf e jo per perplasje .

        1. K
         Kani

         Ore ky xeni eshte djali si sales, por pse nuk paska te drejte si qytetar, qe te filmoje dicka publike?! Me cfare te drejte e ndalon dikush kete?! Apo jemi ne rusine dhe bjellorusine ballkanike?!

         1. A
          Asd

          Lajmi nuk eshte nese Zeni ka apo jo te drejte te filmoje. Edhe sipas meje e drejta per te filmuar ne kete rast eshte legjitime. Lajmi eshte qe i biri i Sales ka 8 bodyguard qe e mbrojne. Saliu tha qe femijet e tij nuk kane probleme; Atehere pse i mbron ? Nga kush i mbron? Ku i gjen parate per te siguruar rreth te tille mbrojtje?

         2. A
          Adriatik.

          Ne kohen qe xeni ishte ne proteste ,gruaja e tij po,i benet lavazh gopit me dy protestues.

          1. p
           paemerr

           tani keta mund te jene mut (sic edhe jane) por e drejta per te filmuar dicka publike eshte e patjetersueshme ....keshtu qe polici ketu ja ka futur ka**t kot ....

           Lini një Përgjigje