VIDEO/ Mbështetësi i Fredi Belerit pështyn në fytyrë Vangjel Tavon, prefekti nuk reagon

29 Mars 2024, 11:16Politika TEMA
VIDEO/ Mbështetësi i Fredi Belerit pështyn në fytyrë

Vangjel Tavo, prefekti i Vlorës, u prit me ofendime nga mbështetësit e Fredi Belerit, të pranishëm në sallën e Këshillit Bashkiak në Himarë.

Madje, njëri prej tyre, kur Tavo po largohej nga salla për shkak të kundërshtimeve të shumta ndaj tij, e pështyu në fytyrë.

Por Tavo ka ruajtur qetësinë dhe nuk ka reaguar.

 

67 Komente

 1. ÇAMI SKELE

  Te behet dhe kjo ne mes te laberis. Cohu xhaxhi enver nga varri dhe zhduki keta mercenar 300 eurosh

  1. J
   Janulla

   Kur merr 400 Euro qyl, behesh edhe Arap elle Spanjoll, edhe Lebanez, elle Grekaq.

   1. T
    Taulant

    Ke te drejte. Duken qarte planet e hale-helenistanit bashke me plehrat e Janusllatosit ne Tirane. Populli po kupton cfare mund te presesh prej bastardeve te Athines. Jane aleatet e Serbeve dhe te Milloshevicit.

    1. K
     Keti

     Hahaha pisat e greqis, njerez zhulsa dhe te rendomt, si kto qe mbledhin mbeturina ne kazanet e plerave duken

     1. a
      american23al

      Jam plotesisht dakort me ty por nuk ke shtet ndoshta ai qe peshtyu eshte punonjes i organeve te shtetit…!!! Kryeministri i Shqiperise eshte karikature e shemtuar e drejtuesit te shtetit, nje pederast klasik….TURP….

      1. Y
       Ylli

       Komenti me koqe ketu.ti qe ke ryp fare.

      2. S
       Saranda

       Mire e thua, por jo te presin Xhaxhin se ai nuk zgjohet. Por te mblidhen shqiptaret e tu tregojne vendin bastardve 300 euroshesh!

       1. K
        Këta janë si Turq shqip foles të Erdogani

        Unë e kamë thëne me kohë që Muslimanët shqip foles dhe Grekët shqip foles janë një e keq e madhë për Shqiprine. Këta sjedhën njësoj si Turqit shqip të Erdoganit që shkoni në Xhamitë dhe thoni jashtë Gulenistët.

        1. N
         Nje shtet rrembythje qe nuk ka kellqe para rrugace

         Me keto qe shohim nxjerrim konkluzionin qe Shqiperia as ka pasur dhe as ka shtet. Ky eshte nje shembull kur shteti neperkembet dhe Policia e Bashkise dhe e Shtet-leshit rri dhe sheh se si te paguarit e Mitso-kakes bejne Bashkine lesh e li. Turp per faqen e zeze Ministri i Puneve te Brendeshme me policine e shtetit qe rrinte shikonte rrugacet e paguar se si peshtynin autoritetet lokale dhe se si nje Minister i Shtetit (Blendi Klosi) rrinte si i dhier ne breke dhe i frikesuar nga banditet e Mitso-mutit. Pftu, qelbesira, ju nuk dini te beni shtet. Ju jeni nje shtet i dhjere ne breke qe lejoni neperkembjen e ketij autoriteteve qe nuk ka guxim te beje gjene e drejte. Si mund te dilni para popullit kur ju kane marre fytyren te pafytyret. Ne gop te semes shkofsh or Edi Rama dhe te gjithe ju qe jeni ne pusht-shtet.

         1. O
          O motren bq grek

          Ca Enver thua ti… Atij qe e peshtyu do qire motra O kurve grek mos harro se te njohim. Shume shpejt do hash dru bythqire grek

          1. M
           Mistreci

           Po ça ke mo rob qe nxefesh kot, greqiret peshtyjne njeri tjetrin e kane me qef ate pune. Ne le te rrime e te shohim gallate e te ferkojme barkun se na ka ardh me ne fund kjo dite qe te shohim graqiret qe bejne si gore.

           1. Y
            Ylli

            Ai nuk eshte grek,eshte gjakprishur,per greket ai eshte shqiptar per shqiptare eshte grek.

           2. O
            O motren bq grek

            Ca Enver thua ti… Atij qe e peshtyu do qire motra O kurve grek mos harro se te njohim. Shume shpejt do hash dru bythqire grek

            1. O
             O motren bq grek

             Ca Enver thua ti… Atij qe e peshtyu do qire motra O kurve grek mos harro se te njohim. Shume shpejt do hash dru bythqire grek

             1. O
              O motren bq grek

              Ca Enver thua ti… Atij qe e peshtyu do qire motra O kurve grek mos harro se te njohim. Shume shpejt do hash dru bythqire grek

              1. E
               E drejta

               Cudia me e madhe Tavo shiti PS dhe vajti me Meten e Moniken. Te gjithe keta trimat e tastieres e shane e kerdisen me epitete plot. Tani del Rama e lepin ate qe peshtiu kaq kohe dhe e ve prefekt ne Vlore per te ulur acarimet me greqine Dhe pseudopatriotet me poshte komentojne per peshtymen ne vend qe te peshtynin Ramen. Ec e mere vesh Kete popull. Prandaj do ngelemi gjithmone hajdute kriminele drogaxhinj ne syte e evropes.

              2. T
               Tironci

               O shtet muti te qifsha te tem , te beshtyn prefektin dhe nuk reagon tja shkerdhesh kurven atij legeni grek , shtet letyr pa dinjitet , shtet vetem per te vjedhur , poshteroi si te duash se njofin turpin vetem lerini te vjedhin .

               1. l
                lushnjari

                po ta provoje nje here shteti ti arrestoje, e ti vi ushtira greke ne Himare. ky eshte nje shtet bananesh o Tironci, akoma nuk e ke kuptuar qe nuk ka breke ti rrine ne bythe Rames?

                1. H
                 Himarioti

                 Ti qepbesire qe fahihesh pas nofkes “lishnjar”. Pa ta provojne njehere gre qiret e te prekun tokate e Shqiperise, behu edhe ti bashk me bastardet gre qire qe te ju hudhim je det si peckat e qelbura.

                 1. D
                  Deni

                  Shikoke shum netflix ti laluco!

                2. S
                 Sheshttu

                 Shtet bananesh, I ksha rras te gjith mrena ato plehrat me rrall,ATA maskarej.

                 1. K
                  Keti

                  Hahaha pisat e greqis, njerez zhulsa dhe te rendomt, si kto qe mbledhin mbeturina ne kazanet e plerave duken

                 2. m
                  maliqi ketu eshte vet ligji

                  Te derguarit e rames,po rrine si muti ne shi para popullit te revoltuar te Himares.Mutin qe gatoi rama ,po e shijojne ata,kur duhet vete ai te kish shkuar te ballafaqohej me kete popull. Ku trimeria ku rame mavria.

                  1. M
                   Me prokurë të posaçme

                   O maliq, atë mu.in që përmend nuk e gatoi Rama, por Saleh Berisha (non grata) dhe Ilir Metaj (spiuni), maskarenjtë më të mëdhenj që ka njohur tranzicioni shqiptar pas rënies së diktaturës. Që nuk e di ti këtë apo nuk e ke kuptuar, është çështje tjetër. Tani, atë që mund të të sugjeroj, është që atë që paska gatuar Rama, mirë do ishte ta haje vetë.

                   1. p
                    pushti sufllaqeve

                    Rama po shet edhe gruan tende dhe ti parp i beri Sala thua. Sala ka 15 vjet qe nuk eshte ne pushtet ore pusht sufllaqesh

                    1. Y
                     Ylli

                     Ai nuk eshte grek,eshte gjakprishur,per greket ai eshte shqiptar per shqiptare eshte grek.

                     1. Y
                      Ylli

                      Ti o qyp kush e vuri progonatasin kandidat per kryetar bashkie??Lexo njehere

                     2. y
                      yyy sikter

                      Nje bastard i spermes aziatike vec mund te lehi si nje kone e zgjebosur ne kete vend europian.

                    2. R
                     Ringjallja pellazge

                     Cfare prisni me teper nga vetquajtja "grek i leshte"? Urrejtje dhe vetem urrejtje. Nese nuk u tregohet vendi, mercenaret e droguar te vetquajtur HALEN, do behen edhe me te eger se kaq. Eshte koha me e mire per ta mbyllur njehere e mire kete histori. Akademia e shkencave te mos merret me huazimin e SHQIPES, por, ti parashtroj shtetit, faktet historike, se kombesia nuk eshte deshire por nje fakt gjuhe dhe gjak te trasheguar nga jeta brez para brezi dhe jo nga KISHA dhe PARAJA. Te flaseh nje tjeter gjuhe nuk eshte kusht qe te jesh pjestar i atij kombi. Shembulli me domethens, AMERIKA LATINE asnje komb nuk quhet SPANJOLL.

                     1. E
                      E verteta

                      Nuk ka banore me origjine greke ne Himare. Fatkeqesisht jane shqiptare gjakprishur qe i ka blere greku per dy leke dhe jane gati te peshtyjne edhe mbi varret e gjysherve.

                      1. K
                       Konispol

                       Ashtu eshte ne Himare ka vetem shqiptare, ata ca qe pretendojne. Se jane gre qitje, ata jane jashteqije shqiptare.

                       1. D
                        Dogana

                        Edhe ne,,Konispol ta kane ngritur flamurin “grek “ mu tek rrapi o Konispolat,,shumica e cemerve nga Konispoli jane me pashaport greke ne greqi,,dhe jane dhe spiuna ne doganen e qafe botes,,le me pastaj Mursiotet dhe Xarjotet,,as qe behet fjale,,jane te gjithe me karta vorjoepidhit,,,ne Mursi ne kohen e xhaxhit talleshin me vurkaret I quanin dacahorr,,tani jane me grek se “graket “”,,do vije koha do pendohen,,,patjeter do te vije,,po deshe per konispolat edhe mursjot te jape edhe emra,,shefi I doganes,,,

                      2. B
                       Bureto

                       Bravo @Ringjallja pellazge, por do shtoja që për incidentin konkret me prefektin e qarkut Vlorë, zotin Vangjel Tavo, prokuroria duhet urgjent të procedojë penalusht autorin, për ofendim publik të një funksionari për shkak të detyrës. Hekuri rihet sa është i nxehtë, ndryshe precedenti përsëritet. Dhe kjo nuk duhet lejuar! Zoti Tavo bëri mirë që u soll ashtu si u soll, por dinjitetin e tij duhet ta vejë në vend ligji.

                       1. b
                        b

                        bureto-bythec-turkovec

                      3. E
                       ENTSOE

                       Helenet si kur kane kulture dhe educate te vjeter dhe te madhe!!!!....... Apo keta Jane helenet e rinj...te partise te Dulelakes dhe koalecionit BFundosemi!

                       1. K
                        Keti

                        Hahaha pisat e greqis, njerez zhulsa dhe te rendomt, si kto qe mbledhin mbeturina ne kazanet e plerave duken

                       2. E
                        Ersa

                        Autoritetet të zbatojnë ligjin dhe ta shoqërojnë në paraburgim

                        1. A
                         Albanian

                         Ketij grek sumqirit qe peshtyn duhet me i fut K.. e Gomarit ne goje. Shteti Shqiptar ka marre fund kur lejon keta "cuba" te sillen keshtu.

                         1. B
                          Ben

                          Nuk eshte Grek sepse i ben ndere nje njeri analfabet si shumica jone qe jemi pa shtylle kurrizore. Pa shikoj pak mbiemrat si tingellojne Kokaveshi, Bejleri, Gjikuria, Gunis, Gumas, Bonjaku, Marko, dhe te tjere. Varje duan te rapi po kush ta bej shteti jone me Frokat dhe Ndokat apo me analfabetat anadollake. Duro tani keta mongolet e greqise.

                         2. K
                          Keti

                          Hahaha pisat e greqis, njerez zhulsa dhe te rendomt, si kto qe mbledhin mbeturina ne kazanet e plerave duken

                          1. j
                           janulles me kar bythes

                           e njejta rremuje si ne kohen kur janullatos pederasti zaptoi fronin e kryepeshkopit ! Sherbimi sekret i ketij vendi te dhjere me mut rri kafeneve e shikon big brodher ne cellular……….

                           1. l
                            labi

                            Nuk u be hataja Greku peshtyn Grekun,ca ka ktu per te habitur,ta provonte te peshtynte ndonje lab tamam se ju kishin prere koqet me brisk,sa ta bejne kete me njeri tjetrin mire eshte puna.

                            1. k
                             koala

                             nuk behen me zgjedhje ne himar, cubat e greqise vendosin tani

                             1. D
                              Detari

                              Zihen skiptaret kush eshte me shume grek lol popull skiptar pa identitet…

                              1. d
                               drini

                               Aha mbeshtetesi i Belerit nuk besoj se ka gjasa te shperblehet.

                               1. G
                                Geri

                                Këtu nuk ka shtet dhe prandaj pështyn ai plehra ,nëse do kishte shtet si ishte do ishte arrestuar në sekondë Himara është Shqipëri o ministria e rendit,cfare bëni sehir dhe lejoni ate legen te peshtyje prefektin? Në çfarë vendi keni par të ndodh kjo gjë?

                                1. G
                                 G

                                 Ashtu eshte o Ger-legen,Himara eshte Shqiperi dhe jo erdogan-turqi sic je ti,or pocaqi.

                                2. D
                                 Dhermi

                                 Te gjithe shqiptaret gjithandej po percjellin ke pezmin e madh kete shellje te ketyre bastardve qe marrim lejun e gre qirve barkuritur slavoaziatik. Durimi i shqiptarve po mbaron, te veprojne institucionet e shtetit shqiptar, perndryshe ne shqiptaret do tu japim dru ketyre jashtqijeve shqiptare qe luajne lojen e greqirve ne tokat shqiptare.qelbesira

                                 1. T
                                  Ti hiqet neneshtetaia

                                  Keto ekstremistet e shitur per nje tas kos jane njelloj si ate te isisit.Keto duan xhaxhin qe ti trellin mire nje here .Shteti ti regjiatroje kush jane keto zhulsa dhe ti heqi nenshtetesine si plehra qe punojjne kundra shtetit

                                  1. G
                                   Graqiret Sumqire

                                   Peshtytja eshte e njejte me goditjen fizike, keshtu qe te dy keta vemjet vorioleshiote duhet te arrestohen dhe te denohen, aq me teper me problematiken e viruseve.

                                   1. X
                                    X/R

                                    Çohu Enver se iku Shqipëria për lesh. Poshtë i ka rënë çmimi atdheut. Ju a pshurrësha pensionin juve bythë-shiturve. Nëse shteti i toleron ende duhet vepruar dora atdhetare….

                                    1. S
                                     Sheqerja

                                     Une shoh qe peshtyjne dy edhe njera e para fare sa fillon video

                                     1. t
                                      turisti

                                      po e peshtyu dhe ajo qe ka hotelin picerine te porti.....

                                      1. U
                                       Ura e bahcallekut

                                       More shoke jena me fat,,,, Kjo histori kaq e pat,,, Sot doli nje surrat,,, Me bekimin e rempalles,,, E t’greqise asaj halles,,, Shyqyr qe s’doli dhe gruaja e llalles,,, Ishin nja tre vete,,, Moren nje mut te nxehte,, Qe tana mbrenda do i kete,,, Ka remballen e ilirin,,, Gjirin e lalzit e florinin,,, Kan n’krah edhe binin,,, Greku ju rrin mbi kry,,, Tuj i la e tuj i ly,,, Tuj ju ba tytyty,,, Pse e shesin nderin,,, Se cajne menderin,,, Sa t’ken bejlerin,,, Ah more shqiptare,,, Njekjo pun sa mbare,, Dite dalin tradhtare,,, Te na vuhen n’rreshte,,, E vriten si deshte,,, Kush morr e kush pleshte,,, Vec ku t’na pickojne,,, Shqiprin ta demtojne,, Shqiptaret ti lendojne,, Xhafer deva s’harrohet,,, 4 shkurti kujtohet,,, Kur populli masakrohet,, S’ka si harrohet,,, 4 shkurti i zi,,, U vrane gra e femi,, Nga do faqezi,,, Xhafer deva me tradhti,,, Por shqiptari s’dorzohet,,, Gjergji nga vorri u cu,, Mic sokoli n’maje t’topit tuj fluturu,,, Adem jashari luften me fillu,,, Selam musaj haber ka cu,,, Mark lula n’male luften me fillu,,, S’guxon kush me na xenu,,, Merrni veshte ju tradhtar,,, Cohet kombi mbar,,, Se jemi shqiptar,,,

                                       1. U
                                        Ura e bahcallekut

                                        More shoke jena me fat,,,, Kjo histori kaq e pat,,, Sot doli nje surrat,,, Me bekimin e rempalles,,, E t’greqise asaj halles,,, Shyqyr qe s’doli dhe gruaja e llalles,,, Ishin nja tre vete,,, Moren nje mut te nxehte,, Qe tana mbrenda do i kete,,, Ka remballen e ilirin,,, Gjirin e lalzit e florinin,,, Kan n’krah edhe binin,,, Greku ju rrin mbi kry,,, Tuj i la e tuj i ly,,, Tuj ju ba tytyty,,, Pse e shesin nderin,,, Se cajne menderin,,, Sa t’ken bejlerin,,, Ah more shqiptare,,, Njekjo pun sa mbare,, Dite dalin tradhtare,,, Te na vuhen n’rreshte,,, E vriten si deshte,,, Kush morr e kush pleshte,,, Vec ku t’na pickojne,,, Shqiprin ta demtojne,, Shqiptaret ti lendojne,, Xhafer deva s’harrohet,,, 4 shkurti kujtohet,,, Kur populli masakrohet,, S’ka si harrohet,,, 4 shkurti i zi,,, U vrane gra e femi,, Nga do faqezi,,, Xhafer deva me tradhti,,, Por shqiptari s’dorzohet,,, Gjergji nga vorri u cu,, Mic sokoli n’maje t’topit tuj fluturu,,, Adem jashari luften me fillu,,, Selam musaj haber ka cu,,, Mark lula n’male luften me fillu,,, S’guxon kush me na xenu,,, Merrni veshte ju tradhtar,,, Cohet kombi mbar,,, Se jemi shqiptar,,,

                                        1. e
                                         emigranti

                                         duhen zbatuar ligjet SPAKdhe gjykate duhet te veproje ndryshe kriminelat dhe hajduterit nerezit e saliut do fitojne ne shqiperi

                                         1. P
                                          Pulo Troqe

                                          Ty Lumt o sali ! E Bere si deshe !!! Harram qumeshti o Spak po nuk I tregove vendin !

                                          1. P
                                           Pulo Troqe

                                           Ty Lumt o sali ! E Bere si deshe !!! Harram qumeshti o Spak po nuk I tregove vendin !

                                           1. g
                                            gjergji

                                            Laberi moj lanete,zgjodhe greqin para Shqiperis o leber buthqire.

                                            1. A
                                             Arbëresh

                                             Po' hajt se do i kushtojne sjellje neper gjykata e tpakten gjobe kjo e peshtyre. Nuk do ta kaloj me kaq. Si plasi Shqiperise per Belerin e Micon, sdo i plasi as per kete ka*uc.

                                             1. I
                                              Il Iri

                                              Edkari i PS (Partise Serbe) tu japi Asociacionin minorikareve graqire, sepse do ta qortojne ameriqenet e Trapit dhe Coftines (Biden) me kurvat nderkombtare.

                                              1. a
                                               aleksander

                                               leber te ndyrre qe u bene greke, per 300 euro, ptuuu race bastarde, keta kujtojne se deti dhe bregdeti u perket ketyre bastardeve, merrini dhe nisini ne greqi, perderisa e paskan kaq qejf greqine, nqs ka minoritet grek ne shqiperi , jane ata te dropullit, njerez vertet te kulturuar qe s'jane ndjere ndonjehere dhe jetojne ne harmoni te plote me shqiptaret.

                                               1. a
                                                astriti

                                                himara do kryetar bashkie nje shqiptar nga cameria te cilit i kane vrare gjyshin ,perdhunuar e vjedhur nga greket e ndyre .kete meritojne ata qe te ndjejne ne lekure tek ua trasmetoje kryetari i ri .nese faktori shqiptar behet bashke dhe kjo eshte e mundur ,e keshtu ,plaget e pambyllura te camerise te djegin 300 eurot e ndyra te bastardeve maresa dhe dhenesa .dhe bastardi qe peshtyu mos haroje se bejleri sa ka filluar te paguaje demin qe u beri shqiptareve .nuk do vonoje dhe per te ,do e marre ate qe meriton shume shpejt .ndyresire greke e qelbur .ne historine tone kemi pasur gjithmone te tille qelbesira ,dhe te tille kane mbetur ne histori .tradhetare lakmitare .

                                                Lini një Përgjigje