Zgjedhjet e 14 majit, Salianji: Fajin për humbjen e kemi vetë, nuk është opozita për të luajtur Playstation

25 Maj 2023, 10:25Politika TEMA

Zgjedhjet e 14 majit, Salianji: Fajin për humbjen e kemi vetë, nuk

Deputeti i PD, Ervin Salianji deklaroi sot se faji për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit ishte i vetë opozitës dhe drjetuësevë të saj.

"Më vjen keq se gati gjysma e deputetëve të opozoitës thuajse kanë qënë me vakansa, kanë qënë pushim. Nuk ka asnjë faj populli në këto zgjedhje, faji ëhstë i drejtuesëve të opozitës, është faji jonë është faji i deputetëve.

Do vazhdohet prap me të njëjtën mënyë dhe më vjen keq. Ka dhe një paradë budallëku që e shoh dhe para jush herë pas herë. Ata që kanë dalë të katërtit i kërkojnë llogari atyre që kanë dalë të dytët pse keni dalë ju më mirë ndërkohë përgjegjësinë kryesore e kanë vetë.

Sikur njerëzit kanë pritur që kush ka qëndruar dhe tani u ndez playstation-i për të luajtur lojën e ka gabim. Dhe ndonjë tjetër që i ngarkon ndonjë detyrë Rama dhe thotë hajde po vij. Nuk është kështu opozita dhe do ta shihni që demokratët kanë për ti marrë para," tha ai.

11 Komente

 1. T
  Tani

  Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

  1. T
   Tani

   Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

   1. T
    Tani

    Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

    1. T
     Tani

     Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

     1. T
      Tani

      Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

      1. T
       Tani

       Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

       1. T
        Tani

        Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

        1. T
         Tani

         Bravo djali i Shega kurves se Lozhanit , kushuri i Ilir Metes Me legena si ky tipi behet progres....

         1. K
          Koli

          Me duket se ka ardhur koha te Martohesh,Katunar Korce.Paska marre dhe ti Kure Hormonesh se te pssken dale Qimet ne Surrat,te qenka bere Mjekrra goxha,per Marshallah,si puna Shkerdhenit dhe ti.Dhe i Biri Saliut la mjekerr para se te Martohej,qe te dukej Burre prej Malesie,po ti?

          1. S
           Sula

           Ore ti Saliani, kujton se ke fituar ? Akoma nuk e ke kuptuar qe Rama kishte frike nga resultati 61:0 ?!... dhe la disa bashki si kripa ne gjelle.

           1. S
            Skraparliu

            Po kur ka mberthyr GRIDEN fshatari i lozhanit ku ha pula gure del dhe jep mende e ka mesuar grida salianji

            Lini një Përgjigje