Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-09-17 09:07:51Sociale TEMA

4 Komente

 1. N
  Nokja

  Amani ore kujdes Vicidolin ! Pasi aty eshte thesari i Salihit , katundaret me ne krye Salihin te gjithe Agjente te Sigurimit na u bene " Demokratikas" lume Shqiperia per keto shpellare qe na u bene Shtetare.....

  1. A
   Altin

   Kafshe pa pike empatie ne trup.

  2. D
   Dardan

   Tropoja nuk ka dert sa te kete trustin e Geshtenjave dhe Boronicave te Shkelzen Berishes e Co. qe do ta bejen 10 here me te bukur vendlindjen e babait kryekriminel, e kryehajdut e kryefallxhor i Kuvendit te Shqiperise.

   1. K
    Katunari Tropojes

    O kryebashkiak o Koqe Kanari, ke dy jave para qe ata te parashikimit te motit, kan dhene qe do perkeqesohet koha ne zonat malore dhe pikerisht e kan thene Tropoje,Shkoder,Lezhe, car bere zotrote gjith kete kohe

    Lini një Përgjigje

    21:10 Sociale 8 komente

    19:48 Sociale 3 komente

    16:47 Sociale 2 komente

    16:00 Sociale 8 komente

    13:32 Sociale

    11:55 Sociale 19 komente

    20:00 Sociale

    17:34 Sociale 4 komente

    16:59 Sociale

    12:10 Sociale 77 komente

    Më të lexuarat

    10:44 Kronika 2 komente

    11:20 Sport 7 komente

    10:53 Politika 70 komente

    12:13 Sociale 22 komente

    10:50 Bota 31 komente

    14:47 Kronika 7 komente

    Blog Tema

    21:50 Blog

    18:59 Blog 10 komente

    09:54 Blog 51 komente