“Gjykohem se përdor lodra seksi”, 35-vjeçarja: I blej online, i bëj qejfin vetes

4 Shkurt 2023, 22:25Sociale TEMA

“Gjykohem se përdor lodra seksi”, 35-vjeçarja: I blej

Një 35-vjeçare nga Tirana ka treguar për “Enigmat e Hipokratit” në Euronews Albania se është prej kohësh përdoruese e rregullt e lodrave të seksit.

Ajo tha se është e vështirë ta ndajë këtë bisedë me miqtë pa u paragjykuar, ndërsa për blerjen e tyre zgjidhjen e gjen online për të shmangur dhe identifikimin.

“Ka një tabu dhe ka një gjë të çuditshme që u nuk e kuptoj se pse, por njerëzit kanë një problem me të pranuarin e kënaqësisë. Janë kënaqësi nuk ka arsye pse të jenë tabu. 

Është një gjë shumë personale, e di një mikeshë e ngushtë e imja, me të cilën realisht ndaj gjithçka, por jo që ta flas kështu lirshëm në një tavolinë kafeje me miqtë dhe të bëhet një temë e zakonshme. 

Nuk është dhe aq e zakonshme dhe deri kur të bëhet nuk mendoj që do jem unë e para që do e them,” – u shpreh 35-vjeçarja.

17 Komente

 1. D
  Dajti

  Kjo mund te jete robot , jo njeri i vertet.

  1. A
   Anri

   Ka njerez, meshkuj apo femra qe nuk e kane mundesine te kene nje partner per arsye te ndryshme, keshtu qe nuk kemi pse i paragjykojme..Perse duhet te quajme normale pranine e dritave te kuqe neper rruget e Europes apo te punetoreve te seksit apo te eskortave e te mos quajme gjera te tilla? Keto jane gjera shume personale te cilat per mentalitetin qe kemi edhe kaq sa po thote ajo vajza, shume ka thene. Te jesh i bindur qe ka dhe meshkuj qe blejne online lodra sexi..

  2. e
   ee,

   I çoni nje gomar nga ata te Nartes, kesaj 35 vjeçare qe ta beje qejfin tamem se nuk dihet; mund ti bjere te fikte dhe vdes me daramet!

   1. .
    .

    Po ju po flisin në TV, Jo më me miqet a po me mikesha. Mua më duket më shume reklame se sa një hall që ke ti... Shume mire bën që i blen kjo ështe jeta e jote private, dhe ti duhesh të Kesh lirine dhe hapsire të bësh çfare të doje çefi.. Edhe mund të jet akoma tabue në Shqiprie, per ti bler në një dyqane keto lodra sex, se pse ne jemi akoma shume mbrapa në të gjitha drejtimet e të pasurit një jet normale dhe modern, se pse, akoma shume njerze në Shqiprie kane mentaliteti primitive, Turko, Otomane...

    1. V
     Vlora.Vlora

     Jo moj motra jo ,s te gjykon njeri ,,gopi eshte i yti dhe bej c te duash ,nuk e ke shqyer fare ,c na duhet neve se pallohesh me veten ti

     1. E
      E verteta dhemb....

      Eshte normale kjo zgjidhje per femrat ne Albanistan,kjo pasi gyzelet duke u ber lanet synet kane kthyer deshiren e tyre me i ren sumes,duke u katandisur keshtu ne pisogledsa..... hahahaha

      1. K
       Katunari

       Po pse mo Dajti, ti sikur si ke ra ndonjehere me dore, edhe ti po te kishe nje picke pe llastiku do e fusje bilen tende aty, ndersa kjo ka fatin qe ka manall ose rrocke me gunga pe llastiku e kenaqet. Bjeri me dore Dajti, he tregoje veten qe je burre.

       1. M
        Merakli

        Leri moj dreq Lodrat Po Thith leven e Mishit se Lengu te ben mire….Lodrat jane per bythQ

        1. K
         Kush eshte ai bir Kurve qi bi ktu kto Tema !

         Edhe mero baze i blen Lodrat e seksit DILDO TE ZINJ ne Greqi , siedhe Pederat e tij FiloGreke qe meanxhojne kte Hale . Kto jane Temat qe perbejn proukopimin e te perditeshme e Pederatsve si mero baze dhe simqireve filogrek qe qelbin ne ke Hale . Nuk mundet me prit asgje tjeter ,qe i flet Temave te qytetarit e nji Morali Njerezore qe i sherben nji shoqerie vlerash .

         1. P
          PPSh

          Ik ore gabel tyrk te qifte mero Gruan

          1. o
           oMunia Gabeles

           PPSH , mero kokbytha ,s'ishte i zpti me qi gruan tij , por s'do ishte keq .t provonte njiher Gruan Tate , se dukesh qe keni shume ngjashmeri me njeri -tjetrin .pse jo jeni te dy Pederaste , si shume grek qe e kan per nder t'ja shqkerdhejne gruan edhe partneret e tyre Gabele tyrk apo Pakistaneze e Afrikane .

           1. h
            harrove qe grat Greke bejn seks me Qent !

            grate e grekeve jane me te avncuara se ato shqiptare qe perdorin lodra seksi .greket pallohen me kafshet qen,gomare sidomos e bejne edhe gart edhe burrat ej . e c'te tregosh me pare per shtetin e pederasteve te botes mori malaga . sa shiojn Care gra e burra ,i kap histeria ,e fillon si leshoj goja leng . Jane te njohur ne Bote ,c'te thuash me per graqiret . Po kur kan filluar ti imitojne edhe kta pederastet minoricare dhe hahahahh pasi i duket vetja grek , pederast i certifikuar ,ju duket vetja edhe te zgjuar ej haaaaaaaaaaaahahahahaahahah pederatet kane inteligjencen ne bythe ,prandaj jetojne ne kte Hale e qelbin shqiptaret cdo dite . Grqqiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiraaaaaaa te peshtireeeeeeee . Bythcpuarit e Botessssssssss hahahahahahahahhah Turki erdhi Turki t'ju shkerdhej me vrapeeeeeeee uahahahahaha

            1. f
             filogreket i duan shume Lodrat e seksit

             PPSH = pederastet e janulles - mos u acaro mer Pederaste se per ju do ket gjithmone ne xhiro Turq qe ju shkerdhejne prapanicat por edhe lodra seksi qe ti perdorni familjaisht ne shtepi ,kur nuk eshte Turku qe t'ju ngope vrymat e zeza

             1. P
              PPSh

              Te qifte Merua Gruan ty dhe Grekut o turk gabel

             2. P
              PPSH ne byth te Greqirit histerik

              eh mor Moterqir e Gruaqir i Janulles : Turku ju ka shkedheyer me burra e gra nenat grate e motrat juve graqireve ,prandaj s'e ndani nga Goja juaj dhe na kerkoni edhe Ne Shqiptareve t'ju shkerdhejm c'ju permban pragu juve falngave freke ne kte Halen e pederit mero baze . E paske testu pederin baze ke pidhi i grus tate o gruaqir ,me saduket ? hah ha ha . Nuk cudit asnja . Mbasi ju a shkerdhejne Afrikanet e Kurdet etj perse mo na e sjell edhe Ne Shqiptareve , t'i rrasim Hurin gruas tate por edhe ty paralel grus .

            2. g
             gomari

             Une jam gate perse lodheni me lodra plastike....

             1. D
              Draper dhe Çekan

              Ma gati dhe ma i pari jam vet, pas meje, qameti.

              Lini një Përgjigje