Rama fton në podcast Elhaida Danin: Sjellim në Air Albania spektaklin ‘Notre Dame de Paris’

24 Maj 2023, 16:22Sociale TEMA

Rama fton në podcast Elhaida Danin: Sjellim në Air Albania spektaklin

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të ftojë në episodin e tij të radhës në Podcast, këngëtaren e mirënjohur Elhaida Danin.

Kreu i qeverisë ka bërë me dije se të dielën më 28 maj do të vijë për herë të parë në Shqipëri, spektakli më i shikuar në Evropë “Notre-Dame De Paris”.


Rama thotë se ky moment ishte shumë i mirëpritur dhe me vullnetin dhe këmbënguljen më në fund spektakli do të vijë në Air Albania Stadium në Tiranë së bashku me këngëtaren, Elhaida Danin.

“NOTRE-DAME DE PARIS, spektakli më i shikuar në Europë, me rekorde Guinnes për numrin e ndjekësve të tij, që prej 25 vjetësh vazhdon mbush plot arenat dhe kërkohet nga të gjitha moshat e kategoritë sociale, vjen të dielën më 28 maj në Air Albania Stadium në Tiranë, bashkë me yllin shqiptar, Elhaida Dani”- shkroi Rama.

4 Komente

 1. Y
  Ylberi ( ish piramida)

  Po Linda do jete ne shfaqje?

  1. Y
   Ylli

   jo. Vetem pidhi sateme

  2. S
   Sa bukur !

   Elhajda eshte nnji nder Kengetaret me simpatike ne gjithcka permbledh Artin e Talentin e saj dhe me behet qejfi qe me ne fund Qeverria ben te mundur ta sjelli ne Skenen Shqiptare _Esmeralden e cila njihet tashme ne Artin Europian si dicka e vecante ,Unike . ____Ajo qe te ben peshtypje ne kte Lajm ,eshte se cuditerishte prezantohet nepermjet (Cfaqja ) ne Podcast-in e z.KM ! Me ne fund ,nji KM i cili po befason me Talentet ,,qe ai po zbulon cdo vite para shqiptareve , nji KM me nji Qeverri e cila funksionon si nji Grup Tallaveje , me me pak Hajdute si ajo e ishPD_LSI qe te rruanin Kasten e Shtetit vec Toka e Prona ne Shqiperi , nji Qeverri me hajdute te kujdesshem jo idiote por edhe te Arsyeshem qe din ta marris seriozishte Buxhetin e Shtetit ,por dhe dijn ta ndajne ate bukur duke Dyfishuar Rrogat e Bandes parlamentare ,te Deputeteve me te ndyre qe mundet te ket pare Njerzimi ! _____Un do t'i propozoja z.KM nji teme interdsante per te ardhmen ne nji forme Pyetje bashkbisedimi me ne popllin ; Perse jane Kafkat e Politikanve shqiptare me cepa dhe jo te rrumbullakta si Bythet seksi te Femrave si psh te Kim Kardashjan ? - Dhe e fundit se ika po me therrasin shoket : Me Himaren si e keni ndar Pazarin me Grekun ?

   1. K
    Koli

    Elaida duket shume e lodhur nga jeta. Cfare ka ndodhur me kete vajze?

    Lini një Përgjigje