VIDEO: Kompania Rozafa e Gjergj Lucës shtrin investimet edhe në vendet arabe të Gjirit Persik

26 Shkurt 2024, 15:06Sociale TEMA
VIDEO: Kompania Rozafa e Gjergj Lucës shtrin investimet edhe në vendet

Kompania Rozafa, nën drejtimin e themeluesit të saj, Gjergj Lucës, ka vendosur të shtrijë investimet në vendet arabe të Gjirit Persik.

Kjo lëvizje e fundit shënon një hap të rëndësishëm për kompaninë, duke hapur dyert për mundësi të reja zhvillimi dhe rritjeje në një nga rajonet më të pasura dhe me potencial të madh të rritjes në botë.

Në një intervistë për gazetaren Bruna Kërçyku, Gjergj Luca shprehu entuziazmin për këtë hap të ri, ndërsa ndau detaje nga takimet e zhvilluar dhe ditët që qëndroi në Oman.

"Vizitat e suksesshme duhen finalizuar me një intervistë po të suksseshme. Përballë gazetares profesioniste Bruna Kërçyku për një rezyme rreth takimeve intensive dhe investimet në prespektivë në sulltanatin e Omanit dhe mbretërinë e Arabisë Saudite", shkruan Luca krahas intervistës së publikuar në Facebook. 

9 Komente

 1. S
  Sufllaqja me qepe

  Keshtu shpresoj qe dhe Sulltani jone Edrama te beje reforma qe do ndryshojne mentalitetin e popullit shqiptar ne krijimin e njeriut te ri. Edver ti je vlla?

  1. P
   Psikiatri

   Njeriu me vulgar qe shfaqet ne ekran. Tipik shqiptar modern.

   1. T
    Tino

    Kokerr injoranti dhe psikopati. Dilni aman ne tregjet nderkombetare qe tju blejne te huajt me dy lek e te shpetojme nga kjo rrace e ndyre bastarde. Me mire kshu se ju qelbesira nuk dinit te benit shtet vec te vidhnit e te shkerdheni popullin e vendin.

    1. k
     kacidhja

     Pasiron parate a gjigandit.

     1. K
      Krapi

      Është një mënyrë e përshtatshme ëër pasttimin e parave të Edi Ramës....

      1. P
       Pal Vata

       Gallate me kete Pitbullin Luca. Hiqni kafshet nga faqet e gazetave dhe ekranet se me kete llij speciesh si Luca cuditet mbare boten.

       1. P
        Pal Vata

        Gallate me kete Pitbullin Luca. Hiqni kafshet nga faqet e gazetave dhe ekranet se me kete llij speciesh si Luca cuditet mbare boten.

        1. P
         Pal Vata

         Gallate me kete Pitbullin Luca. Hiqni kafshet nga faqet e gazetave dhe ekranet se me kete llij speciesh si Luca cuditet mbare boten.

         1. N
          Noc Rroku

          iku dhe ky Patriot nga Shqipëria, ishalla ka komën e marë.....

          Lini një Përgjigje