“10 vite më parë politika bëri një krim duke zhbërë Partizanin, tani qevria nuk jep lejen për zhvillimin e projektit”

27 Shtator 2022, 17:24Sport TEMA

“10 vite më parë politika bëri një krim duke

Partizani do të luajë ditën e nesërme ndaj Orikut në Kupën e Sqhipërisë. E veçanta në këtë ndeshje është debutimi zyrtarë i Demave në kompleksin e ri sportiv.

Tifozët dhe lojtarët do të kenë mundësinë të inagurojnë zyrtarisht shtëpinë tyre të re pasi deri tani aty janë zhvilluar vetëm stërvitjet e të kuqve dhe miqësoret e verës.

Në një postim në rrjete sociale, debuteti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, një tifoz i zjarrtë i klubit të kuq, përshëndet këtë investim dhe falenderon presidentin Demi e në të njëjtën kohë i bën thirrje qeverisë ku vetë ai bën pjesë të lejojë klubin e Partizanit të zhvillojë projektin e tyre sportiv.

Postimi i Erion Braçe:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)

 

Lini një Përgjigje