Erion Veliaj uron Partizanin: Do miratojmë shpërblimin për kampionët

29 Maj 2023, 20:58Sport TEMA

Erion Veliaj uron Partizanin: Do miratojmë shpërblimin për

Kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj, ka uruar Partizanin per fitimin e titullit kamipion.

Veliaj ka premtuar se edhe per ekipin e kuq ai do te miratoje nje shperblim per skiadren.

“Super lajm që trofeu i kampionatit qëndron në Tirane.

Shumë urime ekipit dhe gjithë stafit të FK Partizani Albania për titullin kampion.

Siç kemi bërë çdo vit, kur fitues ka qenë një ekip kryeqytetas, do të miratojmë në Këshillin Bashkiak dhe shpërblimin për kampionët”, shkruan Veliaj.

1 Komente

  1. ¿?

    Te vetmet qytete ne bote qe kane skuadra futbolli me emrin "Partizan" jane Beogradi dhe Tirana. Ju bofte mire gjeli i detit.

    Lini një Përgjigje