Humbja e parë në karrierë, Florian Marku: E kisha harruar këtë ndjenjë, do rikthehem më i fortë

1 Prill 2024, 18:57Sport TEMA
Humbja e parë në karrierë, Florian Marku: E kisha harruar

Boksieri Florian Marku, reagoi në rrjetet sociale, pas humbjes së parë në karrierë, ndaj britanikut Chris Kongo.

Marku shkruan se e kishte harruar këtë ndjenjë, por deklaroi se do të rikthehet më i fortë se kurrë.

“Faleminderit Zotit për gjithçka si në fitore, por edhe ne humbje. Kam shume vite pa përjetuar diçka të tillë në karrierën time. E kisha harruar këtë ndjenjë, por dje nuk ishte nata ime, kështu ishte e shkruar. Nuk më pëlqejnë justifikimet.

Dua t’iu falënderoj nga zemra të gjithë ata që ishin dje në stadium dhe të gjithë ju që më keni ndjekur nga ekrani! Do rikthehem më i fortë se kurrë.”, shkruan Marku.

3 Komente

 1. Y
  Yp xhixhi

  Pordha e madhe gris breket e reja o Marke , po thuaj qe do bej kethese nuk do flas para kohe , te gjithe buke hane , nuk hane bar .

  1. B
   Boksier domatesh

   Haaaa po ik mo i mbaruar ti je thjesht nje llafazan ....konga deklaroje para ndeshjes qe ti ke vetem fjale dhe vertete je llafazan fb . Do ishte me e ndershme mos te paraqiteshe fare nese nuk ishe ne forme te mire se sa u legenose Haaa kur kerkone te ndeshet me Connor Ben qe mbane 12 raunde ndersa ky kepurush nuk mban dot 5 raunde dhe ne mbremje Kongo e dombinoje raundin 78910 . Turpe

   1. D
    Deliri i madhështisë !

    Flet shumë plako! Nqs të duket vetja Casiuss Clay (se dhe ai fliste shumë), je vite dritë larg plako. Me t'hyp vedi n'qejf, thonë Shkodranët! Punë shumë e llafe pak...

    Lini një Përgjigje