“Ka bo.., nëse ma lejoni këtë fjalë”, drejtori i Empolit flet për Kristjan Asllanin dhe vështirësitë që ka te Interi

4 Shkurt 2023, 17:16Sport TEMA

“Ka bo.., nëse ma lejoni këtë fjalë”, drejtori i

Drejtori i Empolit, Pietro Accardi ka folur sa i përket Kristjan Asllanit. 

Inzagi po i jep pak mundësi te Interi, pavarësisht se mesfushori shqiptar po i tregon cilësitë e tij sa herë futet në fushën e blertë.

“E prisja këtë fillim të vështirë te Interi, pak a shumë po. Është ende një fëmijë që u dërgua në një realitet krejtësisht ndryshe nga i Empolit. 

Nëse ma lejoni termin, ai ka bo.. dhe dhe karakter të shkëlqyer”, tha drejtori i Empolit.

 

2 Komente

 1. S
  Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

  Nje asllon ka vetem bole se te gjatin e ka bo synet...... hahahaha. Asllon dhe "kristjan"..... pafytyresi sunitesh!!!

  1. P
   Pilli i sat'am e han me sallam

   Shurran i qelbun, shko laje pa bethen!

  Lini një Përgjigje