Lojtari i Interit: Do të doja të kisha vizionin e lojës të Kristjan Asllanit

12 Maj 2023, 19:04Sport TEMA

Lojtari i Interit: Do të doja të kisha vizionin e lojës të

Bellanova dhe Asllani janë padyshim dy nga “thesaret” e zikaltërve. 

Pavarësisht se nuk kanë pasur shumë minuta në këtë sezon, këta lojtarë janë ndër më të preferuarit te tifozët e Interit për mënyrën sesi paraqiten në fushë kur thirren në apel.

Shoqëria e tyre është forcuar më tepër, ndërsa kanë dhënë një intervistë të veçantë për Lisa Offside. 

Teksa Bellanova është pyetur se cilën prej cilësive të Asllanit do të donte që ta kishte vetë, mbrojtësi u shpreh: 

“Teknika, padyshim që teknika dhe vizioni i lojës”.

Lini një Përgjigje