Partizani nuk di të fitojë, Laçi triumfon me përmbysje

6 Shkurt 2023, 20:57Sport TEMA

Partizani nuk di të fitojë, Laçi triumfon me përmbysje

Partizani ka regjistruar humbjen e radhës në kampionat, teksa u mposht me rezultatin 1-2 me Laçin.

Të kuqtë vazhdojnë me formën e dobët, teksa nuk njohin fitore për të pestën ndeshje radhazi.

Da Silva i dha avantazhin Partizanit në minutën e 28-të me një supergol, por kurbinasit përmbysën rezultatin me golat e Turkaj në fund të pjesës së parë dhe Shkurtaj në minutën e 66-të.

Me këtë fitore, Laçi mban vendin e terët me 29 pikë, ndërsa Partizani mbetet i dyti me 31 pikë.  

Lini një Përgjigje