Për herë të parë në Kombëtare, Anis Mehmeti: Moment krenarie për mua dhe familjen time

17 Mars 2023, 12:40Sport TEMA

Për herë të parë në Kombëtare, Anis Mehmeti:

Anis Mehmeti është një nga emrat e rinj që është grumbulluar nga trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo.

Mesfushori i talentuar, i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e kombëtares Shpresa, pasi ka shkëlqyer në futbollin anglez me Uajkomb dhe Bristol, ka merituar ftesën e trajnerit të ri të kuqezinjve falë formës që po kalon,

Një ftesë që ai e ka pritur me padurim dhe për të cilën ka qenë shumë i lumtur, sicc tregon me areagkmin e tij në rrjetet sociale.


“Moment krenarie për mua dhe familjen time”, shkruante mesfushori shqiptar në rrjetet sociale pak ccaste pas publikimit të listës së kombëtares shqiptare, duke festuar kështu thirrjen e tij të parë.

Lini një Përgjigje