Transferimi rekord i Ernest Muçit në Turqi, Bora Zukali: Presidenti e solli me avionin e tij personal

12 Shkurt 2024, 14:07Sport TEMA
Transferimi rekord i Ernest Muçit në Turqi, Bora Zukali: Presidenti

Në një intervistë për “Ora Sport” Bora Zukali nga Stambolli u shpreh se presidenti i Beshiktashit e solli me avionin e tij personal Ernest Muçin.

Zukali: Muçi ishte qershia mbi tortë.

Unë jam anëtar i kongresit të Beshiktashit dhe jam rritur me këtë klub.

E mori kryetari i klubit me nënkryetarin dhe vajtën me avion privat dhe morën.

E lajmëruan nga mediet sociale dhe të gjithë tifozët u organizuan dhe e pritën në aeroport.

Të gjithë televizionet i shpërndanë pamjet direkt.

1 Komente

  1. P
    Profesori. Pedagog

    Zyrat e rektoratit duhet shkrirë rrinë kot. Duhet të zhvendosen në fakultete

    Lini një Përgjigje