VIDEO: Kuqezinjtë e Silvinjos zbresin në Varshavë

26 Mars 2023, 14:51Sport TEMA

VIDEO: Kuqezinjtë e Silvinjos zbresin në Varshavë

Kombëtarja shqiptare do të luajë ditën e nesërme sfidën me Poloninë në Varshavë. Ky takim do të startojë në orën 20:45 dhe kuqezinjtë tanë do të synojnë edhe pikët e para në kualifikueset e Euro 2024.

Pikërisht djemtë tanë kanë arritur në Poloni, ndërsa kanë zbritur në Varshavës, ku më pas janë drejtuar drejt hotelit ku do të qëndrojnë të grumbulluar.

Kujtojmë se në orën 17:15 do të jetë konferenca zyrtare e Sylvinhos në stadiumin “PGE Narodowy ”, teksa stërvitja do të zhvillohet në orën 18:00.

2 Komente

 1. I
  Ilirjan

  Pikerisht djemte tane kane arritur ne Poloni...!! Mesoni te formuloni fjalite o djem! Nese nje redaktor a korrektor letrar kushton, Merua aty eshte, pyeteni!

  1. T
   Tifozi plak

   hair inshallah .3-0 per polaket .si gjithmone ne luajtem mire por ...

   Lini një Përgjigje