Zbulohet e vërteta pas audios erotike gjatë hedhjes së shortit të EURO 2024

4 Dhjetor 2023, 10:17Sport TEMA
Zbulohet e vërteta pas audios erotike gjatë hedhjes së shortit

Gjatë hedhjes së shortit të Euro 2024 të së shtunës pasdite në Filarmoninë Elbe në Hamburg, Gjermani, zyrtarët e UEFA-s mbetën të shtangur teksa në sfond u luajt një audio nga filmat erotikë.

Prezantuesit u përpoqën për të vijuar zhvillimin e shortit sikur asgjë nuk kishte ndodhur, edhe pse kjo audio u dëgjua nga miliona njerëzit që po shikonin live shortin.

Pavarësisht se u përpoqën të qëndronin profesionistë, ato e patën të vështirë për të qëndruar serioz dhe iu shpëtoi një buzëqeshje.

Nuk kaloi shumë kohë dhe autori mori përgjegjësinë, e kësaj ngjarjeje që do të hyjë në historinë e futbollit. Ai është Jarvo69, i njohur si Daniel Jarvis, një emër jo pak i njohur.

Kjo sepse arriti të bënte të njëjtën shaka edhe gjatë mbulimit të drejtpërdrejtë të BBC të ndeshjes së raundit të tretë të FA Cup midis Wolves dhe Liverpool në janar.

 

5 Komente

 1. N
  Nje nga shenjat e permbysjes se botes

  BE bashke me Evropen kane kohe qe komandohen nga shoqata bamirese LGBTQ , po nuk mbetet pas as futbolli, shakaja gjysma e se vertetes. Ne Angli ne Premier League te gjithe kapitenet e ekipeve shiriritin e kane me ngjyrat e LGBTQ , prandaj edhe kjo qe ndodhi ne hedhjen e shortit nuk eshte rastesi as shaka, por realitet i zymte.

  1. ¿?

   Mos rreni kot tashti, ishte Edvin Rama qe po i binte me dore dhe kishte harruar mikrofonin hapur. Sala aty afer i thoshte :"Me shpejt, me shpejt", kurse Ilir Meta i tha :"Sa te vogel e paske".

   1. Z
    Zhzh

    O zot sa idiotë e debila ka ky vënd.

    1. ¿?

     Mos u merzit Zhzh, e ke kuptuar qe nuk je vetem dhe ke shoke plot.

   2. C
    Columbo

    Gjermania na la në grupin më të vështir., duke ditur që nuk mund të ecim më tutje.Grupin D, i ka dhënë një mundësi të gjitha ekipeve të shpresojn.

    Lini një Përgjigje