VIDEO/ Rama publikon pamje nga Velipoja: Xhevahiri i plazheve të veriut, po kalon sezon fantastik

25 Gusht 2023, 09:09Turizëm TEMA

VIDEO/ Rama publikon pamje nga Velipoja: Xhevahiri i plazheve të veriut, po

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me pamje nga Velipoja.

Rama shkruan se Velipoja është xhevahiri i plazheve të veriut dhe po kalon një sezon fantastik për nga pushesit dhe pastërtia e bregdetit.

"MIRËMËNGJES
dhe me energjinë e mirë që vjen nga Velipoja, xhevahiri i plazheve të veriut që po kalon një sezon fantastik për nga pushuesit e shumtë dhe pastërtia shembullore e bregdetit, garantuar këtë vit si asnjëherë nga bashkia e Shkodrës, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama.

2 Komente

 1. M
  Matrapazë hesapi

  Çadrizimi i plazheve si Tirana e kioskave.

  1. J
   Jeta

   Kryeministrit tone vetem ngjyrat i shohin syte dhe mendja... dhe cdo gje eshte Super per te po i pa ato... pa se cadrat po hyjne ne det...e ska vend ku te besh nje shetitje apo ecje buze ujit...se nuk ka nje vend qe te jete publik a thua qe banoret vendas nuk paskan asnje te drejte ne kete vendin tone qe po na e marrin , gllaberojne " privatet" e forte edhe te drejten e detit reres por edhe te ajrit dalengadale se ku te marresh fryme ne ate mizeri shezlonesh e cadrash.... Sa per kujtese atyre qe vete e bejne plazhin ne hapesira me ajer ku syri ju sheh det e kaltersi e jo ngjyra te shemtuara cadrash ... a po harrova , domosdo jane "Koka ".... dhe kete te drejte jua kemi dhene ne ... harrojne qe jane aty ky jane ti sherbejne atyre qe i kane zgjedhur ....Turp qe po e degradojne cdo Gje. Ka rregulla ne cdo gje Private , se dihet pangopshmeria qe ka Privati per fitim por ka kufinj dhe shteti duhet tjua tregoje dhe ti kontrollje .. nuk mund te jene keshtu ... Shpresoj te vije dhe Dita qe te japin llogari ne kete jete ...pa brezat e ardhsem dihet qe do i gjykojne... se ju kane hyre kaq shume ne hak ... Zot na ruaj nga kjo mendje e vetekenaqur.....

   Lini një Përgjigje