Ngjarja e pazakontë: Mesfushori i Marokut ngeci në tualet, trajneri shkon e kërkon dhe e rikthen në lojë

23 Nëntor 2022, 13:37World Cup TEMA

Ngjarja e pazakontë: Mesfushori i Marokut ngeci në tualet, trajneri

Ndeshja Marok-Kroaci, e vlefshme për Grupin F të Botërorit “KATAR 2022” u mbyll me shifrat 0-0.

Në nisje të pjesës së dytë, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me mesfushorin maroken Sofjan Amrabat.

Ai kishte ngecur në tualet dhe u desh ndihma e trajnerit të tij që të rikthehej në lojë. 

Ai ka shkuar ta kërkojë dhe pasi e ka nxjerrë nga atje, Amrabat me shpejtësi është futur në fushën e blertë.

1 Komente

  1. D
    Demokrati kahershem

    Nuk çuditum hiç se navojtoret i kan allaturka si n’shkodr. Votoni pd n se jau thet Fatmir Okaj ju se famile ma tnershme se dr.pro Sali Berishen nuk e xhen

    Lini një Përgjigje