VIDEO: Gjesti që tregon mungesë rrespekti, mesfushori amerikan kandidat për trofeun e më të urryerit në Botëror

26 Nëntor 2022, 14:13Sport TEMA

VIDEO: Gjesti që tregon mungesë rrespekti, mesfushori amerikan

Weston McKennie është një nga futbollistët potencial për çmimin e më të urryerit në fund të këtij Botërori.

Mesfushori i Amerikës në ndeshjen kundër Anglisë është filmuar teksa bën një gjest aspak të këndshëm ndaj një prej fotografëve që ishin në stadium. 

Gjatë një rivënie anësore, futbollisti i cili luan me Juventusin, shkon të fshijë duart në fanellën identifikuese që mbante një fotograf i akredituar.

Video është shpërndarë shumë në rrjet dhe përshkrimet nuk janë pozitive për 24-vjeçarin.

 

28 Komente

 1. C
  Cimi Velania

  Ca pret nga nje lojtar i Juves .

  1. ¿?

   Cimi, kur e lexova hapa komentet me mendjen qe te beja fjale per fjale komentin qe ke ber ti.????

  2. S
   Suksese te metejshme

   Skandaloze!!!! Matanë të pabesueshmes. Patjetër që nuk e ka bërë shkollën e mesme.

   1. f
    fukaraji20

    Keta kane 400 vjet ne USA dhe akoma nuk jane bere njerez….!

    1. X
     Xhediku

     Ti trampist loqja, je me keq sesa keta. Ti je komplet derr dhe lan pjata per zezaket. U bere ti bythpalare.

     1. f
      fukaraji20

      Nuk jam Trump’ist por ti ja kalon Trump or pallosh , qenke sh i zgjuar njesoj me aertikullin..

      1. G
       Geri

       Ti Xhedik fytyr mut cfare pate? Apo je bythezi per vete?

     2. b
      ben

      tipik qen rruge...

      1. K
       KAPEDANI

       Ky vulosi kulturen Amerikane .Injoranca nuk ka brire .

       1. M
        Mizerja do shoqeri!

        Ti Kapedani qe veke vula kur ta nerrojne emrin Evropianet, kur ta fundosin rracen tende ne fund te Adriatikut me anije lufte Evropianet, kur bejene 2 luftra boterore e vrasin 60 milion njerez ne kater vjet Evropianet. Apo kur Evropianet rrihen si shtaze ndermjet tifozerive per ekipin e “zemres” a i ve Vule kaq perfundimtare? Shqipo Kapedani je nje rrot K qe ste le kultura jote provinciale per te kuptu asgje nga bota dhe del me vula ne brez si pijanec i keq.

        1. E
         Emilio

         Te Kapedanin funksionon ne menyre perfekte shprehja "ma shkerdhe nenen mire, te te them baba".

         1. U
          Usa

          Mizerje dukesh qe sapo ke mare nenshtetsin amerikane dhe cupen e ke martuar me te zi…ne fund te fundit kapedani tha nje te vertet!

          1. G
           Geri

           Mizerje o te skerdhefsha ate kurven gabele qe te ka bere koken.

          2. Y
           Ylli

           Ajo nuk eshte kultura amerikane.Eshte afro-amerikane

          3. E
           Emilio

           O loqe komentusa, merreni me sportivitet ashtu si dhe vete kameramani se nuk u be qameti.

           1. j
            juli

            Pune jevgjish....

            1. A
             Albanezi

             Gjell qensh.

             1. G
              Geri

              Pune kafshesh me pak fjale.

            2. 1
             19

             Ca ka bere spo e mar vesh nje xhest i thjesht dhe me pak humor .mor debila

             1. F
              Futja kot

              Ca komentoni, o te semure! Ku eshte skandaloziteti? Bote e marrosur pas kamerave.

              1. K
               KAPEDANI

               0 MIZERJE PIRDH PIRDH PO DO TE DALIN PORDHET ANASH SE MESIN TA KA ZENE KAPEDANI . O MIZERJE PO AMERIKA PASI HODHI 2 (DY) BOMBAT ATOMIKE NE JAPONI PUSHTOI KORENE E JUGUT PUSHTOI VIETNAMIN KU HODHI DY MILION TON NAPALM KU DOGJI 70%TE TOKES SE VIETNAMIT TE JUGUT ME PAS DOGJI IRANIN PUSHTOI AFGANISTANIN BERI GJAKDERDHJEN E POPUJVE ARABE DHE TANI MBAN NE LUFTE PER INTERESAT E SAJ POPULLIN E UKRAHINES .KAQ SA PER DIJENI NE VIJA TE TRASHA SEPSE S' KAM KOHE TE TE MESOJ TY MIZERJE HISTORINE .

               1. E
                Ersa

                Sa pa edukatë. Lum njerëzit që e kanë pranë.

                1. A
                 Albanezi

                 Byth ziu tregon që as peshqirin nuk e ka përdorur ndonjëherë i është dukur jeleku fotografit si gjethe fiku.

                 1. A
                  Albanian

                  Kjo është kultura që kanë këto plera nëpër të gjithë botën dhe të mendosh që Europa po mbushet me këta plera të poshtra.

                  1. P
                   Psikologu

                   Edhe si surrat eshte vertet i urryer. Se kuptoj se kush eshte ajo femer qe ja jep ketij qenit?!

                   1. K
                    KAPEDANI

                    EMILIO TI E DO SEREN E IJNORANTEVE TE KANE SHKERDHYER PRAGUN DHE E QUAN BABA.

                    1. X
                     XX

                     Kapedan i moshuar, nuk e kupton kohen. Fjalor i vjeter, shkrim me shkronja te medha. Brez i djegur.

                    2. G
                     Geri

                     Ky eshte mulat jo zezak. Banen e ka te zi nenen bjonde. Djale i nje kurve gabelesh me pak fjale...nuk ke cfare pret ndyshe.

                     Lini një Përgjigje