VIDEO: Momenti që po shokon tifozët, Ronaldo nxjerr diçka nga pantallonat dhe e konsumon gjatë ndeshjes

25 Nëntor 2022, 16:58Sport TEMA

VIDEO: Momenti që po shokon tifozët, Ronaldo nxjerr diçka nga

Portugalia fitoi dje 3-2 kundër Ganës në grupin H të Kupës së Botës. Në ndeshjen debutuese të luzitanëve në këtë event, nuk mund të mungonte goli i Cristiano Ronaldos. 

Veç shpalljes si njeriu më i mirë i ndeshjes, CR7 po bën xhiron e medieve edhe me një gjest të bërë gjatë 90 minutave.

Ylli dhe kapiteni i Portugalisë është filmuar duke kontrolluar poshtë pantallonave të tij, teksa ka nxjerrë diçka që më pas e ka konsumuar. 

Një veprim i tillë ka bërë xhiron e mediave, me tifozët që janë konfuz për veprimin e CR7.2 Komente

 1. J
  Jorgo

  aty e ka mbajt camcakizin...

  1. A
   Ai tipi

   Kokaine shqiptare per boost

   Lini një Përgjigje