VIDEO/ Trajneri i Holandës befason bashkëshorten “live”: Eja ta bëjmë në dhomën time

23 Nëntor 2022, 14:55World Cup TEMA

VIDEO/ Trajneri i Holandës befason bashkëshorten “live”:

Louis van Gaal, trajneri i Holandës, pjesëmarrëse në Kupën e Botës “Katar 2022” i ka befasuar të gjithë me një propozim intim që i bëri bashkëshortes së tij teksa ishte duke i regjistruar nga kamerat.

Truus van Gaal (68 vjeçe) vendosi t’i bënte një vizitë bashkëshortit të saj Luis Van Gaal, ky i fundit iu afrua dhe i bëri një propozim që ka bërë xhiron e botës dhe është bërë viral.

Në një video të publikuar nga “De Telegraaf” Louis van Gaal (71 vjeç) i thotë partneres së tij: “Mund të vish në hotel? Në dhomën time, për të bërë seks”.

Duket qartë që Truus është kapur e papërgatitur nga ky propozim i Luisit, i cili me pas nuk e mban dot të qeshurën.Lini një Përgjigje