FOTO/ Niko Peleshi zgjedh ta kalojë ndryshe ditën e heshtjes zgjedhore

24 Qershor 2017, 14:08Politika TEMA

Ish-zv.kryeministri i Shqipërisë, Niko Peleshi ka hequr “kostumin” e politikanit dhe për pak çaste është kthyer në akulloreshitës në një dyqan në qytetin e Bilishtit.

“Me njerëzit e zakonshëm të Devollit, që jetojnë me djersën e ballit.

Pedonalja e Bilishtit, një investim i qeverisë shqiptare që po i jep fizionomi urbane qytetit – modeli si do të transfomohet cdo fshat i Devollit.

Pak çaste tek ëmbëltorja e Kostandinës, që shpërndan ëmbëlsi dhe buzëqeshje, pa u lodhur. E nesermja do te jetë më e mirë për të gjithë,“shkruan Peleshi.

Kjo ndoshta është mënyra më e mirë për të pushuar pas më shumë se një muaj fushatë.

1 komente në “FOTO/ Niko Peleshi zgjedh ta kalojë ndryshe ditën e heshtjes zgjedhore”

  1. Xen deledashi says:

    Nikua na dolli pe vërteti e jo pe leshi. E qëndisi Korçën pa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje