VIDEO: Tensionohet situata, studentët që duan mësim tentojnë të zhbllokojnë derën e Juridikut

25 Janar 2019, 12:11Sociale TEMA

Studentët që duan mësim në Fakultetin Juridik, kanë tentuar të zhbllokojnë derën e cila është e bllokuar nga karriget dhe tavolinat.

Në një video të mbërritur në redaksinë e Ora News dëgjohen studentët që thërrasin nga brenda: Juridiku bojkoton.

2 komente në “VIDEO: Tensionohet situata, studentët që duan mësim tentojnë të zhbllokojnë derën e Juridikut”

  1. robi says:

    jane lristat e baxhelles qe nuk duan mesim se jane te infektuar me virusin e hardallosjes ne jale

  2. JuriDiku says:

    Juri te vazhdoje mesimin, diku le ta bojkotoje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje