Armina Mevlani poston foton me bikini dhe zbulon tatuazhin në vithe, ndjekësit: Ku e ke burrin? Përgjigjia: Po e mbaj larg

11 Gusht 2020, 10:10Lifestyle TEMA

Blogerja Armina Mevlani është një ndër personazhet më të komentuara të showbizit për jetën e saj. Blogerja numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale ku dhe është shumë aktive dhe nuk nguron të ndajë me ta foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi, Armina ka zgjedhur t’u përgjigjet disa pyetjeve në Instastory nga ndjekësit duke na zbuluar dhe tatuazhin që mban në vithe.

Çfarë lexon tato që ke mbrapa”, shkruan një prej tyre. Ndërkohë Armina ka zgjedhur t’i përgjigjet dhe të zbuloj se në të pasmet e saj shkruhet: Lexon frazën “La dolce Vita”.

Por në shumë pyetje që ndjekësit i kanë drejtuar Arminës nuk kishte si të mungonte dhe pyetja rreth partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.

Ku e ke burrin? Nuk del me të fareee”, shkruan ndjekësja në Instastory-n e Arminës duke i kujtuar se nuk poston foto me partnerin e saj.

Blogerja është përgjigjur duke u shprehur se Instagramin e përdor për punë. “Instagrami i im është i fokusuar në mode dhe lifestyle. Dua ta mbaj jetën private disi larg”, përgjigjet ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje