Ish-oficeri i inteligjencës amerikane: Putin po vdes nga kanceri, është rëndë

7 Mars 2022, 13:50Bota TEMA

Vladimir Putin është i sëmurë rëndë. Kështu ka bërë të ditur një -oficer i inteligjencës që tani punon për Pentagonin. Burimi i paidentifikuar thotë se presidenti i Rusisë ka kancer terminal në zorrë.

Besohet se fytyra e fryrë e Putinit, që është komentuar shumë ditët e fundit është një shenjë se ai është duke kryer kimioterapi. Burimi shton gjithashtu se shprehja e tij është për shkak se ai ka dhimbje të vazhdueshme.

Kjo mund ta ketë bërë atë më agresiv ose mund të jetë duke sulmuar Ukrainën pasi ai e di se po vdes dhe dëshiron të lërë një trashëgimi, pohon burimi. Ish-oficeri tha se analistët kanë studiuar 69-vjeçarin dhe besojnë se ai është i sëmurë rëndë.

“Në të kaluarën e kemi parë të buzëqeshë, por në vitin 2022 ka pak foto ku ai duket i lumtur. Vështrimi i tij sugjeron se ai ka dhimbje dhe njerëzit tanë thonë se shikimi i tij i zemëruar ka shumë të ngjarë të vijë si rezultat i vuajtjes së tij.

“Njerëzit tanë kanë besim se ai është i sëmurë, ai është i shqetësuar për Covid-in pasi mban stafin e tij në distancë”, thekson ai.

7 komente në “Ish-oficeri i inteligjencës amerikane: Putin po vdes nga kanceri, është rëndë”

 1. Nik says:

  Po te kishte cancer, Putini nuk do te sulmonte Ukrainen.

 2. Shqiptari says:

  Nuk bie rrufeja ne halè!

 3. Kozmo says:

  Spekulime ka plot, por ne qoftese eshte e vertete, atehere duhet patur frike nga PUTINI I semure, sepse mund te shtyp vertet butonin e bombes.

 4. ALEKS says:

  VDEKTE SA ME PARE E PERMES VUAJTJEVE KY KRIMINEL NEOFASHIST I KREMLINIT!

  VDEKJE KRIMINELIT LUFTENXITES PUTINIT!

 5. Taulant says:

  Vdekt inshallah!

 6. Haka Tekizoti says:

  Analizë e bazuar në ca shenja të lexuara në distancë. Po ata që i lexojnë këto shenja janë të sigurt që janë mirë vetë? Budallallëqe. Bota nuk duhet të flejë mbi këto shpresa idiote, po duhet t’i përgjigjet luftës së tij detaj më detaj.

 7. Mos ma vini re says:

  E cuditshme qe keto lajme “bombastike” per Putinin njesoj si ato lajmet per alienet, gjithmone i deklarojne ish-zyrtare, ish-drejtore e asnjehere nga persona qe jane aktualisht ne detyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

1 Komente

 1. v
  valentin

  ahhh vdekt inshalla sa më parë e shpirti i dalt pēr hunde po sa njerz te pafajshem ne ukrain i vrave more paranojaku putint të ardhtë fundi se tokes i ardht gjynah cka të gjett more i pashpirt zoti shpirtin me dhimt ta marrt krimneli i luftes destabilizues i vendeve tjera dhe ti po lun me ndjenjat tona zoti dhasht te jet ky lajm i vërtet një katil më pak do ishte mir që as në varreza krishtere mos me te varros po me të gjujt diku me një vendvtë pazbulum cka ke dit të bësh as dreqi nuk diti por nuk do te te shkoj gat do cofesh dhe nje dit e populli rusë e ukrainas atëher vërtet do jetojnř lirinë e ëndëruar vdekje kriminileit te luftes vdekje neofashizmit

  Lini një Përgjigje