FOTOT tepër “të nxehta” nga Emily Ratajkowski

22 Mars 2022, 16:33Lifestyle TEMA
FOTOT tepër “të nxehta” nga Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski magjepsi 29 milionë ndjekësit e saj në Instagram të hënën me një mori fotografish të reja me rroba banje.

Modelja 30-vjeçare ka mahnitur me rroba banje të reja dy-pjesëshe nga marka e saj Inamorata.

Nëna e një fëmije zbuloi barkun e saj të tonifikuar dhe dekoltenë në fotot e ndezura të shkrepura në një plazh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje