Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:28

2024-02-12 21:39:25Blog TEMA

9 Komente

 1. N
  Nositi

  Tu. dogj xhani per PD dhe per Saline kurre nuk vijne ne pushtet me ata pederase dhe ty do te ta caje bythen Amerika mos ki merak

  1. S
   Shqiptari i Ilirisë

   Po ç'do bashkojnë këta horra more Bushat?!! Ata janë pjesët e një partie kriminale që i ka shkaktuar Shqipërisë njëmijë të zeza dhe që e kanë mbyllur ciklin e krimeve. Një pjesë do dalin jashtë politikës,një pjesë do shkojnë në burg dhe Saliu në var! Ky është përfundimi i këtij grupimi kriminelësh 34 vjeçar.

   1. @
    @#@

    Si analist, mediokër dhe sharlatan, por si biznesmen, i zoti dhe kodosh. Kështu që rripi lëkurën Sali Elpidhës dhe Shkërdheni të tij deri në euron e fundit, se kur ja kanë nevojën edhe më halabakut të tallavasë mediatike që e lajnë me ar dhe e xhirojnë tallava më tallava deri tek Mero Baze, janë me të vërtetë të dëshpëruar. Të doli hisja edhe tek Ferid Bejleri, Janulla dhe çlirimi i VorioQimarës nga zgjedha shqiptare! Bravo! Vazhdo deri ditën që bytha jote do provojë bishtin e lopatës që aq shumë kërkove...

    1. M
     MOKRARI

     SHUME MARREZI KE SHKRUAR O NIPI I HYSNI KAPOS DHE DJALI I OFICERIT TE SIGURIMIT PER PERFAQESUESIT E SHTETIT DEMOKRATI SHBA SE TA KANE RRASUR NE ARREST SHTEPIE KRIMINELIN SALI.NUK E DI SE CDUHET TE BEJE ME SALI BERISHA,DUKE FILLUAR ME GERDECIN SHKATERRIMIN E VEPRAVE INDUSTRIALE,ME VRASJEN E 4 NJEREZVE TE PAFAJSHEM.PER KRIMET E TIJ DUHET KOHE GJATEQE TE TREGOHEN.

     1. H
      Hordhia e ndyre e Sali Rrumpalles

      Bushati: "Çeshtja e do që Berisha të mos preket." Alibeaj: "Berisha u ka gjakun borxh 27 familjeve në Gerdec dhe 4 familjeve të 21 Janarit". Bushati: "Shshsht. Mos u nxeh. Me Berishën do merremi vesh vetëm ne të dy. Amerikanët na kane braktisur. Por rron Rusia. Rron Kina. Mos u merzit, se kemi aleatë." Alibeaj: "Shko mor klysh i Hysniut, me tregon ti mua Amerikanët. Shko merr rrogën tek Syri, shko."

      1. P
       Populli

       Bushat, pa sindroma urrejtjeje ndaj kallëp-diplomatëve dhe Ramës, kjo e djathta jote shqiptare, duhet: 1. Të dënojnë politikisht dhe penalisht të gjithë ata persona udhëheqës dhe militantë të saj, të cilët, si repart militar, kryen genocid ndaj popullit shqiptar në 1997 me forcën e tërë ushtrisë; 2. Të dënojnë politikisht dhe penalisht të gjithë ata persona udhëheqës dhe militantë të saj, të cilët shtypën me gjak masiv protestën masive më 21 Janar 2011 me forcën e tërë Gardës së Republikës; 3. Të dënojnë politikisht të gjithë ata deputetë të PD-së, të cilët pushkatuan parlamentarizmin në 2019, duke djegur mandatet e deputetit në mes të legjislaturës, një akt që është unik në historinë e anti-parlamentarizmit europian. Vetëm atëherë PD-rat do mund të diskutohet të ndryshojnë emrin nga “bandë paramilitare” në “parti politike”.

       1. S
        Sokoli

        Se cfar thot ky kalemxhiu per menyren e bashkimit te Pd pa vule nuk u intreson me shqiptareve, por ata (shqiptaret) nuk mund te heshtin per propoganden anti kombetare te ketij Bushatlliu te vockel, i cili per te mos perfunduar te kazanet e mbeturinave per nje cope buke, ka zgjedhur te lehi ne nje nga televizionet me te urryera ne vend. Ne momentet kur lufta po troket ne dyert e Evropes dhe te Ballkanit ky sharlatan gjakprishur sulmon aleatin ton strategjik (historikisht mbeshtetes i popullit shqiptar, ai qe mundesoi krijimin e shtetit te dyte shqiptar ne Ballkan duke hapur rrugen per bashkimin e truajeve shqiptare ne nje shtet te vetem, etj, etj) pikerisht SHBA. Ai synon qe Shqiperia ne keto momente kritike te jete e vetme, e pambrojtur dhe e paafte per tu mbrojtur sic eshte ne fakt, dhe ne nje lufte te mundeshme te fshihet nga harta e botes, vetem e vetem se ne krye te saj nuk eshte nje malok si ky bushatlliu. Por ne shqiptaret nuk duhet te cuditemi nga sjellja e ketij maskarai, veprimtaria e tij antikombetare eshte ne hullit e veprimtarise antikombetare te Bushatllinjve ne historine e kombit shqiptar. Ne jemi katandisur ketu ku jemi sepse Bushtallinjte nuk pranuan propozimin e Ali Pash Tepelenes per bashkimin e truajeve shqiptare ne nje shtet te vetem, kur ai kishte nen sundimin e tij gjithe jugun e Shqiperise etnike ( te gjitha tokat qe na ka marre Greqia) e deri ne Myzeqe. Por Bushatellinjte si gjithmon do konsultoheshin me Serbine e Malin e Zi para se te vepronin dhe dihet rezultati. Nese do te qe arritur bashkimi i propozimi nga Ali Pash Tepelena, qe nenkuptonte bashkimin e te kater vilajeteve shqiptarene nje shtet te vetem ( dhe ne ate periudhe dhe ne ato rrethana politike dhe ushtarake kur Greqia dridhej nga Ali Pasha dhe Bushtallinjte ishin shume te fuqishem ne veri) sot shqipataret do te kishin nje shtet me 90 000 km2. Ketij bushatit te vockel duhet ti vij turp per mbiemrin qe mban e te struket gjikundi. Megjithate e siguroj se nuk ja var njeri as atij as Sali Berishes me ata maloket e tjere qe i shkojne per nate posht pallatit per ti ndjere eren e shurres.

        1. a
         antipatrea

         Ah ç'më je bërë si shaba ore Andi ... E nis gjoja për të ndihmuar dhe qarë hallin opozitës , dhe hop ... tek Rama ... Ju ka çmëndur fare i gjati , po flisni me vehte të gjithë ju plehërat e Tiranës , dhe kjo është arsyeja pse e votojnë , dhe bile do t'a votojnë edhe pas vdekjes - surrate si yti janë shërbim extra për piktorin ...

         1. B
          Bejkush

          Po mirë mo të dhjefsha bojën!.. A nuk vrau Berisha më 21 janar siç na the vetë ti atëhere!? Si qenka non grata për shkak të një lobingu të qelbur nga Tirana!!!?? E meriton , o kurvë e bir kurve!

          Lini një Përgjigje

          20:20 Blog 2 komente

          17:06 Blog 15 komente

          18:40 Blog 7 komente

          18:00 Blog 3 komente

          17:39 Blog 8 komente

          11:16 Blog 31 komente

          09:10 Blog 23 komente

          18:17 Blog 11 komente

          17:29 Blog 5 komente

          12:45 Blog 3 komente

          Më të lexuarat

          15:40 Politika 88 komente

          14:11 Politika 31 komente

          10:18 Kronika 19 komente

          11:11 Kronika 35 komente

          14:00 Kronika 46 komente

          09:28 Politika 10 komente

          Blog Tema

          18:19 Blog 2 komente

          11:42 Blog 4 komente

          10:48 Blog 6 komente