Te fundit

22:40

22:25

22:24

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-09-06 17:36:00Blog TEMA

24 Komente

 1. R
  Republic banana......

  Te lumte o koqe kandari Ngjela nga keto karlliqe duan muslimon brother's m'Albanistan qe te fillojne automastirbimin e rradhes..... allah uakbar!

  1. A
   Arvanitasi

   A te qifsha rracen mer evgjit grek del e ben diversjon ktu me emra te ndryshem. Shko mer bythqir se po te qin grun e gocen shqiptaret e po kenaqen. Ti e ke mendjen te bytha or vemje e perzier me sperme turku. Yt u shofshi mer paliKar

   1. A
    Andon

    Fuck greece!!! Nuk jane vecse turq ortodoks te ardhur nga lindja… fshatare te pagdhendur.

    1. D
     Dakord

     O ti banane e republikës, o ndyrësirë imorale të vraftë zoti dhe universi çdo grimcë ADN që të të shuhet raca jote prej shpellari.

    2. e
     enter""

     Avokat. Ik shiko porno me mire.

     1. S
      Suljoti

      Ti pederast me siguri duhet te jesh Karjan Çani ose Dule dhjaku. Jo per gjo po dukesh 3 ore larg. Gremisu mer byth shpartalluar evgjito aziatiko grekqire

     2. N
      Nik

      Te lumte Z. Ngjela!

      1. P
       Pensionisri beqar

       Cfare pune Ka tepelensi me ne shqiptaret o avotat matuf beqare!

       1. S
        Shqiptari

        Ja dhe sumqirat greke (banana ,enter ) rrace jegu

        1. K
         Kalifi

         Urgjent per psiqjatri ,,,paraqet rreziksnmeri ,,,te jet i izoluar ,,nga ,,patrotet,,, ,,do kemi probleme si ,,,,kombe ,,,,,

         1. E
          Erdogan

          Spartakos Xelis (Ngjal "shqip') nuk ka respekt (Non e respetto) per Baain e Tij qe e pagezoi me Emer Greke. Nuk e di ky Qafir qe me Mashtrime Historike se Jeorgios Kastriotis ndryshoi Kombesine dhe Identitetin Epirote dhe u "pagezua nga Papuci i Varik........it" me Emrin Gjergj sipas "Historianit te famshem" Fimi Istoria Greq Pellumb Xhufit nuk you ka njeri ne llogari. Dhe kete Kaurri i Derrit (keshtu emertoheshin kush nuk u turqizua) nga Veziret,Pashallaret,Bejleret,Agallaret,Hoxhallaret,Dervishet,Muhipet etj "Per aresye Strategice"! Popola Idhiotis (Popull Idiot "shqip") si puna e ketij Hal........se qe ndane Epirin ne te Voras (Veriut "shqip") Osmane dhe te Jugos (Jugut sllavisht) Greke jane shume te domosdoshem nga Hajdutet e Parthenonit dhe mijera Vepra te Kombit Greke te Perandorit Ilyre Megas Kostantinos,te Epiroteve te Arxileas (akil "shqip"),Pirros,Megas Aleksandros,Jeorgios Kastriotis etj. Ignoranca (injorant "shqip") tek ky Palaco me Identitet Greke eshte e Theksuar.

          1. l
           loni

           Pornot ja kalene s'ateme ti shikoje o zoti ''enter'', bashke me korakun e Janulles ''Republic banana''.

           1. e
            emigrant ne greqi

            Falemnderit Sali Berishës që ricikloi një antishqiptar në politikë. Qen ke qenë qen do mbetesh Sale, sa të marrësh frymë!

            1. J
             Joti

             Bravo avokat. Si perhere teper i sakte!

             1. T
              Turi

              I lexojme me shume endje nderhyrjet tuaja avokat. Flm

              1. N
               Nik Nika

               Spartak siç ke emrin ke dhe titullin thone nga anet tona. Me shkoqur ske ça thua

               1. D
                Dejvi

                Je i madh av. Ngjela! Komplimenta per elegancen e perhershme, tipik anglo sakson!

                1. S
                 Suljoti

                 Qarte, sakte e bukur! Flm i nderuar

                 1. G
                  Genti

                  Avokat je literature e gjalle. Rrofsh e qofsh.

                  1. J
                   Jorgo Filat

                   Bejler bythqiri te kape sapunin se i rreshqiti orej shales. Ja hapen ne te thate at bithe te piste. Mese e merituar per nje maskara e qelbsire.

                   1. z
                    zot fali ! Lexhenden dhe zagaret

                    Derisa eshte Kandidati i Lexhendes sigurisht qe nuk eshte e thjeshte.

                    1. J
                     Juristi

                     Rrofsh e qofsh avokat

                     1. E
                      E verteta

                      Prape tema censure komentit tim!Nuk e keni publikuar. Kjo ka ndodhur per te disaten here. Nderkohe lejoni ne çdo artikull komentet e ndyra te gjakprishurve qe shajne e ofendojne duke u jargavitur deri ne ekstaze shqiptaret. Bravo, e tregoni perditeni mjaft patriote!

                      1. T
                       Trotski

                       E shprehur Bukur dhe me Realizem.Fuck You Dogs of the Greece

                       Lini një Përgjigje

                       15:58 Blog 32 komente

                       13:40 Blog 1 koment

                       11:42 Blog 3 komente

                       10:08 Blog 52 komente

                       09:18 Blog 3 komente

                       18:01 Blog 9 komente

                       17:08 Blog 11 komente

                       10:59 Blog 13 komente

                       09:11 Blog 11 komente

                       21:10 Blog 1 koment

                       Më të lexuarat

                       11:35 Kronika 24 komente

                       10:54 Rajoni 9 komente

                       11:04 Sport 7 komente

                       11:47 Politika 12 komente

                       10:27 Kronika 1 koment

                       17:50 Kronika 2 komente

                       Blog Tema

                       19:40 Blog 10 komente

                       18:01 Blog 20 komente

                       17:12 Blog 47 komente