Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:35

21:30

2023-03-03 12:21:39Blog TEMA

3 Komente

 1. L
  Lum Si ky Popull ..

  Keta protestojne se nuk Jane te ngopur me keto Rang_Rover e Merzedes ,,por duhan te harijne me teper Suksese duke blere Avion dhe private. Normal Qytetareve te Botes Ju duhen vite te tera Pune per te blere keto lloje markash makinash.. Por ja qe ne Shqiperi eshte ndryshe . zbrete nga malet,zbrete nga bjeshket ,zbrete me Valixhe druri dhe ne dite kthehesh ne Pronare Miliardere ..

  1. L
   Lum Si ky Popull ..

   Keta protestojne se nuk Jane te ngopur me keto Rang_Rover e Merzedes ,,por duhan te harijne me teper Suksese duke blere Avion dhe private. Normal Qytetareve te Botes Ju duhen vite te tera Pune per te blere keto lloje markash makinash.. Por ja qe ne Shqiperi eshte ndryshe . zbrete nga malet,zbrete nga bjeshket ,zbrete me Valixhe druri dhe ne dite kthehesh ne Pronare Miliardere ..

   1. D
    Demokratiksi

    Nuk u i plotësojnë kërkesat e tyre modeste Renxhet Roverat , Bensat e ku di unë çfar mjetesh të tjera kanë në përdorim udhëheqja e foltores . Tani kërkojnë aviona dhe jahte , prandaj mendojnë për popullin e revolucion për të . Po kur ja budallenj që u shkojnë mbrapa , pushka top ju bëftë . Fitoren në zgjedhjet lokale të majit e kanë të sigurt.

    Lini një Përgjigje

    10:48 Blog 32 komente

    10:38 Blog 21 komente

    17:20 Blog 2 komente

    13:02 Blog 13 komente

    12:27 Blog 20 komente

    10:23 Blog 19 komente

    10:11 Blog 21 komente

    22:20 Blog 1 koment

    20:52 Blog 10 komente

    18:04 Blog 7 komente

    Më të lexuarat

    10:39 Politika 23 komente

    11:17 Dossier 27 komente

    14:07 Politika 101 komente

    11:48 Rajoni 9 komente

    10:14 Politika 9 komente

    09:43 Politika 74 komente

    Blog Tema

    19:30 Blog

    19:10 Blog 13 komente

    16:28 Blog 1 koment