Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-15 09:37:54Blog TEMA

26 Komente

 1. R
  Rrugica e Elpidhës

  Le t'i dalë shpirti tani, aty tek Rrugica e Elpidhës! I sodomizuar dhe prostituar nga Ferid motërqiri dhe pedofili grek Janullatos. I flakur si qurrë nga amerikanët. I mbuluar me mut nga shqiptarët. I trajtuar si prostituta e kulluvarit, shkërdhenit dhe shkërdhitës , nga drejtësia. I ndjekur këmba këmbës nga gjaksit. I groposur në gropën e jashtëqitjeve nga historia. Është fundi i një motërqiri

  1. D
   Doktor Mortja

   Prostituta Kombetare sali! Nje emer nje lezhende! I pavdekshem! Kemi Hero Kombetar por nuk na mungon as Prostituta Kombetare!

   1. K
    KRISTINA MOSKJEVAMORTJA TE HENGERT TYJE ME GJITH A

    Prek dhe mbaje të shtypur një fragment për ta gozhduar. Fragmentet e zhgozhduara do të fshihen pas 1 ore.

    1. P
     Prostituta Kombetare sali

     Shaf Shuf çaf çuf Beeee beeeee bbbasaabbaaaa Yyyyyyyyyyyyy Kristina, meso shqipen o bajge interneti.

   2. T
    Tahir Gashi

    Dy zonja ka Shqiperia! Vjollca Vokshi dhe Salija!

   3. R
    RAIFI

    Marrte malin!

    1. "
     "BOHOTINA"

     Keshtu dalin fantazmat naten, ndaj ruhuni...

     1. L
      Loni

      Rraseni ne burg mor shtet shkerdhate ...kriminelin me te tmerrshem e lejoni te bej cfare te doje...

      1. D
       Dang bumbij

       O LONI ROBËT KU TI KESH NGA KRISTINA BOGDANOVIQ

       1. L
        Loni

        Shko mor shkerdhate neso te shkruash shqip, dukesh qe je malok si Sali qeni...ne shqip shkruhet Bogdanoviç, jo Bogdanoviq...me q shkruajne vetem zyberat e Tropojes. Dhe tani ate motren ku ta kesh, t'a shkerdhefshin qente!

      2. t
       tetovari2

       Emrin e fshatit QYVRIM kam qeshur me lot.Analizë e saktë. Edhe më e saktë konstatimi që Saliu me çdo kusht mundohet të tregojë se Shqipëria është një vend ku nuk mund të jetohet!?Kjo tregon katërcipërisht se është spiun i udb-së jugosllave-sërbe. Të njëjtën taktikë e kanë përdorur në ish Jugosllavi edhe sot e përdorin në Sërbi, Maqedoni,Mal të Zi .Taktika që përdorin është kjo: Në vendbanimet shqiptare i favorizojnë ca kapadahinj (bashkëpuntor),pastaj edhe pse paguajnë taksat komunale për ndërtime shtëpiash e pallatesh i lejojnë t'i ndëtojnë në të shumtën e rasteve sipas qejfit,gjë që venbanimet marim pamjet e periferisë së Lagosit në Nigeri, Kalkutës,Rios etj,etj.

       1. k
        kirurg

        Ç'merresh akoma me këtë kufomë, o Mero! Megjithëse dje ishte rasti ("I kish ardh hasmi ke dera", siç thotë Çupi), po boll më me Berishën, që iu harroftë emri! Na lodhe. S'kemi ç'i bëjmë tv-ve të të birit, po të paktën ju të tjerët harrojeni mor burrë! Na u shpif televizori dhe celulari prej tij! ????????☠????????????

        1. N
         Nje Tironce Autoktone

         Sali Berisha=> nuk krahasoet nga te jitha anet me Ramovici !!!Romsi =>Shgaravine =>imoral=> Tallet me popullin =>sepse ka qene kelysh BLLOKU ===???

         1. K
          K

          sa cun i zgjut, bravo, qeke lexhende

        2. B
         Beka Tironcja

         ????Saliu eshte STRATEG nuk krahasohe me zhgravinen dh imoralin Ramoviccc ! Berisha ka qene dhe do jete herro ! ✌️✌️✌️

         1. D
          Doktor Mortja

          Prostituta Kombetare sali! Nje emer nje lezhende! I pavdekshem! Kemi Hero Kombetar por nuk na mungon as Prostituta Kombetare!

         2. S
          Sqarim

          Po edhe Arbeni e konfinformoi KANABIZIMIN e vendit more mik? Biles tha se SAJE QORRI ishte viktima se planin e kishte ba Kryerilindasi. Ku gaboi Sala ktu me dixhitalin ? Po ato qe Sala jua tha dy tre vite me pare po dalin sot nga vete kupola e krimit , RILINDJA.

          1. A
           Ardesi

           Fuck bastardit te kombit...dhe bajgave qe shkojne pas

           1. a
            arsyeja

            saliu ka dale naten sepse ja ka marre shpejt e shpejt meroja ne goje haaaaaaa sonte e keni rradhen ky qe ka shkruar dhe ne fund komentusat qe ju shkerdhehen grate per nje koment haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa postoje mero je i madh ahahaaaaaaaaaaaaaa

            1. T
             Tirona re

             Salih Berisha eshte vetem nje kufome tashme dhe nuk ngrihet dot me ne kembe

             1. D
              Doktor Mortja

              Padyshim…

              1. .
               .......

               Mbahu sali se u dhjeve o maloku mutit.

               1. L
                Lozha

                ...per te gjitha te keqijat e ketij vendi...shpirti nga bytha do ti dale...mbaheni mend...

                1. L
                 Lefterei

                 Këtëja të dalurit nga burgu natënë, e të kthierit në mëngjes, e di mirë ai mavria berisha, se e ka bërë me ylli pinarin ku ai mbrojti xenin e tija. Kështu dhe me kamerat, e njëjta gjë me kamerat e kryeministrisë, ku i zhduku për vrasjet e shekullit. Korbat nuk po kanl më kërma, ju duhet tragjedira ku të vrasin natën e të qajnë ditën.

                 1. f
                  frrok

                  i lumt kari, do ket qen duke qi shokun Frrok Frrok Cupka.

                  1. N
                   Ne ishim kamuniste, shoke te Enverit…

                   Padyshim… Te gjithe buqet nga nje stan kane dale…

                  Lini një Përgjigje

                  09:15 Blog 25 komente

                  20:20 Blog 3 komente

                  19:08 Blog 17 komente

                  13:46 Blog

                  12:22 Blog 10 komente

                  11:00 Blog 8 komente

                  10:04 Blog

                  09:32 Blog 21 komente

                  19:00 Blog 8 komente

                  18:52 Blog 32 komente

                  Më të lexuarat

                  09:09 Bota

                  16:07 Bota

                  17:29 Sociale

                  10:52 Bota

                  19:10 Dossier

                  17:20 Politika

                  Blog Tema

                  20:10 Blog

                  20:00 Blog

                  10:25 Blog 1 koment