VIDEO: Qeni bën sjellje të çuditshme pak para se të ndodhë tërmeti, pamjet bëhen virale

8 Shkurt 2023, 09:26Bota TEMA

VIDEO: Qeni bën sjellje të çuditshme pak para se të

Një video e një qeni po qarkullon në rrjete sociale. Kafsha bën sjellje të çuditshme pak para se të ndodhë tërmeti tragjik në Turqi.

E lehura e tij duket sikur i kërkon banorëve të largohen nga aty.

E njëjta gjë dhe me zogjtë. Një tjetër video virale tregon një tuf zogjsh që fluturojnë rrëmbyeshëm nëpër qiell.

5 Komente

 1. N
  Nje i moshuar

  Si nuk ja kane vene veshin, historikisht njifen ulerimat e qenit qe dicka do ndodhi qeni eshte paralajmerus gjithe ajo fatkeqesi duhet vene veshi ketyre gjerave nuk duhen anashkaluar

  1. L
   Lipton Ice Tea

   Qenin nga i treguat, termetin ne video jo. Ky qen mund te kete qene ne cdo nate, ne cdo cep te botes. Lajm s'lajm.

   1. a
    anti25642654censurë

    dëgjo të moshuarin ti ore dhe mos nënvleftëso qënin!!po dëgjove qen të lehë a ulërijë!?jasht me vrap!!po pe mace që grricen me njëra tjetrën,dil jashtë,po pe ndonjë kalë a gomar që ecën rrugës"jo dhe aq normal"dil jashtë!pra rri në ballkon tërë jetën për të parë reagimet e kafshëve dhe o burra jashtë!! e di çke,se dhe unë jam i moshuar,merr një tendë e fli në lulishte se po na dëgjove ne të mosuarve!?do shudhohesh nga zhurma e pordhëve dhe do qelbesh nga era e tyre!!

    1. S
     Sahale-Shpellari

     Kur te ndegjosh qent duke kuisur si ky i videos, ti rri e pi Lipton Ice Tea se do t'a shijosh, kur te shkosh per dhjam qeni...LOL!

     1. U
      Unë

      Atë po mendoja dhe unë kur pashë gjithë videon, mirë qeni ulëriti, po tërmeti ku është ????????‍♀️Te pallati im ishte një qen që ulëriste çdo natë. Asgjë ndodhi.

     Lini një Përgjigje