“Armën e hodha në det”, dyshimet e policisë: Krimin 19-vjeçarja nuk e bëri e vetme! Çfarë iu gjet në duar Hygerta Metës

23 Shkurt 2024, 13:20Kronika TEMA

“Armën e hodha në det”, dyshimet e policisë: Krimin

50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i groposur nk kasollen e bagëtive këtë të premte,

Sipas gazetares së Top Channel, Dorjana Bezat për ngjarjen janë pyetur dhe e ëma dhe 2 vëllezërit të cilët thonë se krimin e ka kryer 19 vjeçarja dhe se ata nuk kishin dijeni per asgjë.

Sipas informacioneve, policia se beson versionin e saj as për veprimin e vetme dhe as për armën që e ka hedhur në det

Por vrasjen e ka kryer ajo sepse i janë gjetur faktor plotësues në duar.

Ndërsa pjestarëve të tjerë të familjes jo, çka nënkupton se qitjen e ka bërë vajza.

Në trupin e viktimës janë gjetur 4 plumba dhe vetë autorja thotë se e ka qëlluar 4 herë.

1 Komente

  1. m
    mendimi

    KJo eshte liria-çthurje; por zhdukin njeri tjetrin familjaret njesoj si lufta me zoofage. Megjithate, kjo s'ka zgjidhej, por stabilizim duhet te vendoset me kontrollin e policise dhe me shume me denimet e renda qe duhet te jepen dhe pa vonese: sot u be krimi, brenda javes, skuadra e posaçme gjyqtaresh te jap vendimin.

    Lini një Përgjigje