Artan Hoxha: Në ‘TikTok’ ka qarkulluar një video e frikshme ku një shqiptar është marrë peng dhe është vrarë

27 Shkurt 2024, 10:22Kronika TEMA
Artan Hoxha: Në ‘TikTok’ ka qarkulluar një video e

Gazetari Artan Hoxha, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e djeshme teksa po fliste për “TikTok”-un dhe rrjetet sociale.

Hoxha tha se në “TikTok” ka qarkulluar një video e frikshme ku një person nga veriu i Shqipërisë është marrë peng, është vrarë dhe është varrosur.

“Aty kam parë video të frikshme, po mirë që e kanë hequr shpejt. Është vrarë shqiptari, është marrë peng, është filmuar, është vrarë, e kanë varrosur, është filmuar i gjithë veprimi.

E kanë varrosur me gjithë çfarë ka pasur me vete dhe e kanë hedhur në TikTok. Shqiptar ishte, nga veriu. Video e frikshme”, deklaroi Hoxha në TPZ.

I gjithë ky akt, sipas gazetarit është filmuar dhe është publikuar në rrjet, por është fshirë shpejt.

8 Komente

 1. t
  tao lali pederasta

  q.va grua a.mazniku

  1. T
   T

   Ik mor gomar se le nam

   1. V
    Vranakonti

    Po mere fuqi djalli dhe po sundon. Njerzimi sot jeton ne epoken e shperberjes se tij. Edhe ata te partise rithemelimit te Saliut,jane njerez te djallit,prandaj po djegin parlamentin. Qellimi i tyre eshte djegia e gjithe shqiperise.

    1. K
     Komiti

     Ne shtetin mafjoz te rames dhe velines cfare nuk pret. Gjithmone ka kriminalitet, por sot pseudorilindja eshte ulur kembekryq me krimin ne parlament, bashki, trafiqe, zhdukje, korrupsion, abuzime, tendera, investitore strategjike etj etj. Shqiptaret e shkrete nga saliu te rama, rane nga shiu ne bresher.

    2. V
     Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

     Shurdhjesa e Prishtes qe lahet nje here ne muaj.

     1. Y
      Ymeri nga Yzberishti

      Po sikur te kene bere “ teater “ per klikime?…

      1. d
       drini

       Po nuk funksionoi sistemi i Drejtesise ,çdo gje merr fund

       1. H
        Hasani i biri Hysenit

        Te lutm mos dil ca kohe neper portale dhe TV. Nuk harrohet kollaj deformimi qe, i bere te se vertetes me aksidentin ne rrugen e Kavajes,te ciftit me femijen e Vogel!

        Lini një Përgjigje