Ervin Karamuço: Kanë dalë dy video erotike të gocave të showbizit nga telefoni i një personi në kërkim

30 Shtator 2023, 11:35Kronika TEMA

Ervin Karamuço: Kanë dalë dy video erotike të gocave

Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka thënë se nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video intime ku protagoniste janë dy vajza të showbizit shqiptar.

Njëra, tha Karamuço, është shumë e njohur. Karamuço tha se nga mesazhet në telefon është zbuluar gjithashtu se për një prej vajzave më të bukura të showbizit shqiptar, personazhet e krimit paguajnë deri në 100 mijë euro në ditë.


''Po qarkullon video gjysmë erotike, dy personazhe të showbizit, njëra ka dalë aty që do të thotë është filmuar nga ai.

Ne presim hetime nga ky celular dhe na del kjo video. Janë dy vajza nga showbizi, por njëra njihet shumë. Poseduesi i këtij celulari është një person ende në kërkim nga drejtësia shqiptare.

Në këtë celular del edhe një personazh tjetër që porosit femra shqiptare për Dubai, dhe i pyet, si i do. Do dalin çudira, është prostitucion, korrupsion, indicie. Janë pjesë kronologjie të jetës së një personi që është marrë me shumë gjëra të pista.

Të bie perdja dhe të kuptojmë kush janë zyrtarët. 100 mijë euro në ditë, është e shënuar në celular, 100 mijë euro në ditë për të kaluar një javë, 3-4 ditë diku, jo në Shqipëri'', tha Karamuço. 

24 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Jozefina topalli, grida duma dhe saljani qe paguan leket, keta jane politikan por kar amuqos i vjen turp

  1. A
   Albina

   O Luana moj Luana, sa t'bukur t'ka ba nana......... . Po për 100 mijë euro dita, hallall......

   1. O
    Ozi

    Kush jane keto mo lla…u beme kurioz tani

  2. G
   Gjylja e Madhe ra .

   Rrespekt per Karamucon per kte investigim te Korrupsionit te gjthaneshem qe ka mberthyer Politiken dhe gjithe Bordellon Shqiptare_ institucionet e televizionet . Te hidhet ne Medie video-ja ndryshe ,nuk ndryshon asgje ,nqs te tilla deklarata perdoren si presion ,me fitu noj Nate ne Hotel me Prostitutat e TV ose noj pages nendore

   1. M
    Maks

    O kar i mucos prandaj luftuan per demokraci kurva shqiptare Tani ato nuk dalin ne rrug po vene ne Dubai sepse atje jane paret e kriminelve politikaneve dhe gjyqtareve Pune kurvash edhte kthyer shqiperia

    1. U
     U shofshin zagaret e Lexhendes

     Enver ku je t'u .......nenen.

     1. O
      Operacioni Zjarri

      Ai nuk kthehet me o xhan, keshtu qe jemi pa shprese.

     2. D
      Dubai

      O Tema pse nuk na i publikoni komentet ? Njera sic dhe ua thash ne komentin qe nuk me publikuat eshte Luana Vjollca tjetra eshte Kejvina Kthella...ka dhe te tjera plote....

      1. A
       Abu Dabi

       Ja njera https://prapaskena.com/2023/09/30/cila-eshte-ervin-karamuco-kane-dale-dy-video-erotike-te-gocave-te-showbizit-nga-telefoni-i-nje-personi-ne-kerkim/

       1. l
        lexues

        O tope boll bere ekspertin,mos na caj trapin me fjalkryqe o thuaje emrat o mos na rokanis kaptinen

        1. J
         Jari

         Ropt ku ti kesh o Kara Muço, po ajo pastruesja që ka punuar te shpia jote ka ndonjë vidjo o rracë muti, nga i di këto gjëra. Po të kishte dy gram tru Ai Duman Mavria, Ju, Klodi Llalla, Tan Skuthi do ishit duke kapur sapunin te Biz - 7 në Koplik, p thuuuuu farë e keqe.

         1. L
          Luana Vjollca

          Na publikoni komentet

          1. e
           enter””

           Ahahah Turizem elikarash

           1. D
            Daja

            HAHAHAHA ! "O TOPE " ! Sa kam qeshe ...... sec me kujton dike ky topja me te cilin ka punuar ky eksperti ......

            1. N
             Niku

             BREAKING NEWS: Kurvat e TV kane regjistruar video duke u qire. Kjo s’ka ndodhur ne asnje vend te botes me pare dhe ka per te rrezuar qeverine Rama. Nuk do kishte ndodhur po te ishte Berisha kryeminister. C’ekspert leshi eshte ky? Kujt i plas se kush ka bere video intime?

             1. N
              Niku

              Na plasi per vidiot e kurvave. Ato bejn pare, ju bla bla bla.

              1. P
               Phoenix

               Ç'i duhet këtij sa e kanë pazarin gocat? Ato vetë kanë bërë ndonjë krim? Më duket si ato gratë që merren me llafe.

               1. ?
                ?????

                Duhet paguar Tatim-Fitimi. Per te tjerat jemi ok, te bejne si te duan.

                1. T
                 Tao I revoltum

                 Asnje krim skane bere show girl-et e njohura. Vetem pak evazion fiskal per fitime nga burime te dyshimta. Nuk na rruhet per gopin e tyre ( llastik eshte gopi hapet mbyllet edhe per disa vjet sa ti behet per OBEN) por per punen e paligjshme ne te zeze.

                 1. E
                  Erjola Hoxha e bija e flamurit dashn e ben tigrit

                  Iris pekmezi

                 2. P
                  Phoenix

                  Ky nuk eshte komenti im. Une shkruajta dicka tjeter por me sa duket komenti eshte redaktuar nga Moderatori sipas oreksit te tij. Bravo moderator.

                 3. L
                  Luani per luanen

                  Luana esh me e shtrenjta der tani ka konkuruar misse te europes. Cunat po marin miss itsl e mis greqin e miss spanjen pyesin per Letyrat e shqiperise

                  1. F
                   Fuad Cela Verzheshtes

                   Ky Kari i Mucit Ervin karagjozi nuk eshte as me shume e as me pak se Spiuni i Sig. te shtetetit Blendi Fevzi. Pedagog pa etike nje pleh ben gjithollogn legen del ne cdo studio, kush e financon kete Qen kellire i pershtire mjafton o Legena meddiatike me prostituta Pedagogjik si si Kar i Muca ..

                   1. M
                    Merru me punën tënde , “EKSPERT” !

                    Po ky MUÇO ZIU ( nga turqishtja , kara muço , muçua i zi) ç’është , ekspert kriminalistike , gazetar investikativ apo thashathemexhi ?!!! Me këtë artikull ky vetëm EKSPERT s’është bile as gazetar , po thjesht një llapaqen që mendon se i di të gjitha dhe kopetent për gjithshka . Po qe se ka BYTHË , që në këtë rast kjo nuk është detyra e EKSPERTIT që t’i bëjë publike , le t’ë dalë me emra , dhe sikur t’ë jenë të verteta , ku qëndron KRIMI këtu ?!!!

                    Lini një Përgjigje