Polici humb kontrollin mbi drejtimin e makinës, mjeti përfundon në kanal

29 Shtator 2023, 17:28Kronika TEMA
Polici humb kontrollin mbi drejtimin e makinës, mjeti përfundon

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Babunjë të Divjakës.

Makina e përfshirë në aksident, drejtohej nga një polic, i cili ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar në kanalin vaditës në Babunjë.

Shoferi 56-vjeçar G.Rrahmanaj është plagosur dhe po merr mjekim më të specializuar në spitalin e Lushnjes.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia dhe lagështia në rrugë e për pasojë makina ka përfunduar në kanal.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1 Komente

  1. R
    Republic banana......

    Ti cqihet verra turkoshqipfolesit Rrahmon....nuk bo as per coban e jo me per polic!

    Lini një Përgjigje