FOTOT: Grabisnin me dhunë të rinjtë te Liqeni Artificial, njihuni me dy policët e arrestuar

26 Nëntor 2022, 17:49Kronika TEMA

FOTOT: Grabisnin me dhunë të rinjtë te Liqeni Artificial, njihuni

Policia e Tiranës ka dhënë detaje në lidhje me arrestimin e dy efektivëve që kryenin grabitje në zonën e Liqenit Artificial. 

Burimet bëjnë me dije se Serxhio Cani 23 vjeç dhe polici bashkiak Sajmir Muzikanti 39 vjeç akuzohen se vidhnin të rinjtë të cilët konsumonin kanabis në zonën e Parkut të Liqenit artificial në kryeqytet në këmbim të mos shoqërimit të të rinjve në komisariat. 

Kallëzimi në polici kanë bërë nga shtetasit me inicialet F. V., dhe F. D.

 

26 Komente

 1. U
  USA

  TURP PER ATA POLICE , BEJE KETU KU JAM UNE DHE SHIFE SE CFARE TE GJEN , TI HEDHIN CELESAT NE OQEAN USA

  1. Q
   Qifja na pus mezini, me Kuran ne dore

   O te qifja USA-ne me qen e mac. Trafikim nderkombtar te drograve- CIA Trafikim te drograve dhe qenieve njerezore brenda vendit-FBI Trafik droge, vjedhje, vrasje, gjoba-POLICE O USA, o te qifja shpendet e oborrit. E paske marr me zemer punen, do kesh qene ndonje sahanlepires ne Shqiperi. Amerika nena e vete djallit qe vret e djeg kombe te tera, dora e Allahut do bjere mbi ta si ra mbi hebrenjte, dhe Vatikanin e pedofilise.

   1. L
    Loni, ish dashnori i Grides.

    Qife nerre Kuranin dhe fute ne bythe...Amerika te qifte motren!

    1. L
     Likja

     Oopp qife,allahu akbar,buuummm,hajd ne pith te semes qife,

     1. U
      Ujku Plak

      O Qife te Dhjevsha Kuranin, kam nje Koleg Sirian dhe e pyeta sa Emigrant Mysliman nga Sieia, Iraku, Afganistani etj jane Strehuar tek Vellezerit Mysliman ne vende te Pasura si Kuvajti, Arabia Saudite, Katari etj? Pergjigja ishte asnje, ku eshte Allahu ti ndihmoi keta qe ju shtermberua Shtylla Kurrizore tu ndejur Brez pas Brezi me Bythen Larte.

      1. A
       Alex

       O Qife, kur të mbaroj letra higjienike përdor Kuranin.

      2. E
       Enis

       E bejne ne New york. Shkojne i vendosin gjoba biznesve.

       1. E
        Elisa e Spiros se Palit

        Keto behen edhe filma ne Hollivud.

       2. k
        k

        Demokracia imperfekte,është superiore nga çdo diktaturë perfekte.

       3. K
        Komunist me Rolex

        Po shofin shefat e medhej dun të bohen të pasur dhe kto skan faj 99% e administrates kshu jane

        1. V
         Vito i Orneles se Varuzhanit

         Ne policine bashkiake te Tiranes ka korriere droge. Do ja degjoni zerin shume shpejt. Paguajne qe te jene me nje status zyrtar. Jane BANDE.

         1. R
          Roberto

          Asgje nuk me duket cudi.Kudo ka njerez te tille qe jane mesuar dhe shkolluar ne "demokraci".Jane instruktuar si te vjedhin si te rrjepin dhe nuk kthejne dot rruge kollaj pasi e kane gelltitur lugen e corbes se prishur. A u hapem bythesh se erdhi demokracia dhe u be deti kos??? A u mesuan njeriz,administrata,policia,prokuroria,gjykatat etj me rushfet?? me leke nen dore???? Kjo eshte arsyja pse ka akoma mbeturina qe duhen plasur brenda ne burg pa meshire.

         2. D
          Donaldi

          Shërbimi i Çështjeve të Brendshme nuk i ka objekt pune këta policë?! Turp i madh! Hajdutë mbi hajdutët... Tani fillojnë problemet serioze të tyre: largim nga puna, ndëshkim me burg, probleme në familje, grindje, zënie, divorce dhe më e madhja: humbja e vlerave njerëzore (apo e kam ganim?).

          1. J
           Je i sakte ne mendim..por veshtire te behen te gji

           TI ke shume te Drejte ... Por e veshtire te ndergjegjesohen te gjithe ..Keshtu qe here pas here,dalin ndonje mbeturine , si ne kete raste . Te te kuptonin te gjithe mendimin e juaj,,,do ishim ne rregull dhe te gjithe me Respekt ndaj njeri tjetrit .. Fatekeqesisht eshte ndryshe .

          2. P
           Polici pordhmadh që han 3 vaktet grosh me qep!

           Me mirë i lironi. Ju garantoj se keta janë ma te mirët po ti krahasosh me të tjeret. Eshte më shumë se gjysma e Policisë së Shtetit më keq se keta dy figurat këtu. Seriozisht e kam perzotin.

           1. A
            Artibr

            Cfar qenkan keta rilindasit xhvatsa ordiner po e shemtuat ate cik shtet keto me kujtojn ata xhjatsat e musarai agron qe xhjatsin njerezit ne shtepi ne ruge ne kafene e bilardo dhe I cuan te pithi mates ne 97 dhe ishin gjoja si te persekutuar o rame po ta nxijne fytyren cfar ben keshtu se t'y te ka mbetur pak Dell qytetati bull me neper istucine me lapanjoz boll.

            1. N
             Nik

             Jane police te partise hajdute Pra pd o partise lirise

             1. O
              On

              Patronazhiste...

              1. P
               PERFEKTI

               Ne AMERIKE policet nuk vjedhin atje policet vrasin .Njerezit me njyre i vrasin sepse te bardhet akoma jetojne me nostalgjine e rraces superiore dhe indirekt nuk pranojne se ligji I skllaverise eshte suprimuar qe ne vitin 1961 dhe ne vitin 1962 vrane Presidentin e vendit XHON KENEDIN pikerisht sepse e suprimoi ate ligj famekeq.HAJT TUTJETA MONO NA BAN MORAL PER "DEMOKRACINE AMERIKANE "

               1. P
                PERFEKTI

                Ne AMERIKE policet nuk vjedhin atje policet vrasin .Njerezit me njyre i vrasin sepse te bardhet akoma jetojne me nostalgjine e rraces superiore dhe indirekt nuk pranojne se ligji I skllaverise eshte suprimuar qe ne vitin 1961 dhe ne vitin 1962 vrane Presidentin e vendit XHON KENEDIN pikerisht sepse e suprimoi ate ligj famekeq.HAJT TUTJETA MONO NA BAN MORAL PER "DEMOKRACINE AMERIKANE "

                1. A
                 Atdheu

                 Po pse a derezinj. Po tani?

                 1. a
                  american16al

                  Keta nuk jane police por bazhibozuke e delenxhilere, shteti duhet te kete te qarta detyrat e punonjesve te tij si dhe pasoja te ashpra per ata qe abuzojne me detyren.

                  1. F
                   Franc

                   Fshataret Po e marrin ne Qafe Shqiperine se ata jane ne Polici se njeri i zgjuar nga Qyteti nuk behet Polic.Mos merrni me katnaret Polic se po qelbin Policine.ngrini rrogat dhe mesoni nga Policite e Evropes.krijoni Xhandarmeri se Policia nuk ben me Po ha gjithe Pite vete.Kemi Polica ne Lagje me shtepi mijera euro e Range Rover me cfare i bejne…..dogana,policia,gjykatat jane deget me gjakpirese te Qytetareve te shkrete.As nje Polici nuk beni dot o ju qifsha grate

                   1. a
                    arqile

                    Turp per fytyrat e qelbura e qebura te pa lara .Haram buka qe ju jep ky popull i varfer. Keta e shume maskarenj te tjere sidomos ppulica injorante por edhe nepunes neper skutat e zyrave te shtetit qe mos pac fat te shkosh ne djall vafshin .Me mire pa ta .Ne burg e ne litar .Pu ju peshtyj ne fytyre qelbesira.

                    1. A
                     Andi

                     Mire qe paguhen me taksat e ketij populli te varfer e te ndershem, por duan ti marrin dhe shpirtin, normal kur ne policine e shtetit futen lloj, lloj, derrash, e krimiminelash, qe nuk kame lone gje pa bere, e pret populli i shkrete te kete mbrojtje nga keto mosstra, te ndyra.

                    2. s
                     sotir

                     FVLP, edhe qihen ne bythe edhe u vjen keq qe i grabisin, po pse shkerdheheni ke liqeni

                     Lini një Përgjigje