Rrëmbehet trafikanti i drogës në autostradën Tiranë-Durrës

3 Tetor 2022, 09:09Kronika TEMA

Rrëmbehet trafikanti i drogës në autostradën

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, 2 tetor, në autostradën Tiranë-Durrës.

ABC raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Shijakut dhe Sukthit.

Sipas burimeve personi i rrëmbyer ka pasur precedent penal për trafikim të lëndëve narkotike.

Dy vëllezërve me motor u preu rrugën një automjet, si ndodhi rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës

Personi që u rrëmbye ka treguar në polici se ishte duke udhëtuar me vëllain me motor në momentin kur një mjet u preu rrugën dhe u përplasën. Bëhet fjalë për Indrit dhe Gentjan Beqirajn.

Pas përplasjes, motori doli nga rruga dhe dy vëllezërit janë konfliktuar me personat që ndodheshin në automjetin që u preu rrugën. 

Në konflikt e sipër, personat që ndodheshin në automjet e kanë  marrë Indrit Beqirajn në automjet dhe janë larguar.

Megjithatë, pas reagimit të policisë, ata e kanë lënë diku Beqirajn dhe janë larguar. 

Denoncimi u bë nga vetë dy vëllezërit. Tashmë policia po e trajton rastin si heqje të paligjshme të lirisë.6 Komente

 1. p
  pipell

  Ua cfare lajmi, as bitha nuk fshihet me te,pa emer pa te dyshuar e pa asnje lidhje fare.Thjeshte per te mbushur ca rreshta te faqes se gazetes.Na nderoni me idiotesite tuaja te dashur karzetare

  1. i
   ilir

   nga lajmi mesohet se Mamurrasi qenka ne autostraden Tiran durres ne mes te Shijakut dhe Sukthit!!!!!!!

  2. N
   Njerëzimi.

   Në të sëmës të venë ,ishalla hanë kokat e njëri tjetrit sa më shpejt,këto specie anti njeri nuk i duhen askujt,zoti i paaftë,ai vonon por nuk harron,çdo njërit i jep atë që i takon,Amin.

   1. B
    Bulqiza!

    Mamurasi, çudi? Mes Shijakut dhe Durresit?? Keta dhe dituri natyre skane bere se gjegrafi jo e jo

    1. I
     I duruari.

     Me siguri duhet të jetë Maminasit!

     1. A
      Artan

      As Maminasi nuk eshte mes Shijakut e Sukthit, po nesje, mbase ka dash me thene mes Sukthit e Vores

     Lini një Përgjigje