Shpërthimi me tritol në Kamëz, dyshohet se autorët kanë qenë 2 persona! 24 vjeçari që e kishte marrë me qira: S'kam konflikt me njeri

18 Nëntor 2023, 10:04Kronika TEMA

Shpërthimi me tritol në Kamëz, dyshohet se autorët kanë

Detaje të reja janë mësuar nga shpërthimi me tritol i ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në lokalin e marrë me qira nga 24 vjeçari Oltjon Muçaj.

Mësohet se sasia e lëndës plasëse të vendosur ka qenë rreth 50 gramë. 

Autorët dyshohet se kanë qenë 2 persona, të cilët e kanë hedhur dhe janë larguar. Aktualisht hetimet janë përqëndruar si shënjestër tek lokali me qira, por kjo nuk e përjashton mundësinë të jetë edhe për ndonjë biznes tjetër.

24-vjeçari Oltjon Muçaj ka deklaruar se nuk ka ndonjë ide kush mund të jenë autorët dhe ka pretenduar nuk ka konflikte me njeri.

1 Komente

  1. Çfare djali xhevahir!

    "S'kam konflikt me njeri!" Wow! Domethënë ata, ....., ishin qorra, dhe e hodhen pa dashje. Po sikur ata të kenë patur konflikt me ty, apo nuk qendron kjo!.Vetem ti duhet të kesh konflikt me ta. Kurse ata me ty? Jo ore, ç'ne. "Ata nuk e hodhen tritolin tek lokali im. Atyre u ra nga duart pa dashje. Madje me derguan edhe nje tufë me lule, dhe nja 5000 dollarë, per të kerkuar falje. Ishin çuna t'mire, per zotin."

    Lini një Përgjigje