Tiranë: Përfshihet nga flakët makina në Unazë të Re

29 Janar 2023, 21:40Kronika TEMA

Tiranë: Përfshihet nga flakët makina në Unazë të

Një makinë është përfshirë nga flakët në Unazë të Re këtë të diel. 

“Me datë 29.01.2023, në Unazë të Re, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht mjeti në pronësi të shtetasit N. L. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale”, sipas policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Lini një Përgjigje