VIDEO: Taksisti në Tiranë rreh me grushta të moshuarin

29 Mars 2023, 12:04Kronika TEMA

VIDEO: Taksisti në Tiranë rreh me grushta të moshuarin

Një incident ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë. 

Në pamjet e publikuara nga JOQ, shihen dy persona që po zihen me njeri-tjetrin.

Sipas dëshmitarit që ka dërguar videon, një taksist po rrihej me një të moshuar, madje në një moment i moshuari rrëzohet edhe në tokë. 

4 Komente

 1. S
  Shumica

  Edhe plaku duket njeri i keq, në Shqiprie ka shume pak njerze. Shumica jane kafshe, Talibane, njerze pa as një lloje kulture njerzore.

  1. k
   kembesori

   Eshte fare e thjeshte qytetari ta denoncoje dhe ti hiqet liçenca ne vend.Nuk e bene me njeri pasketaj!!!!!!

   1. m
    medie plepash

    gazetare plepash me tituj bombastike. Ne vidio duket qe plakushi e ka goditur i pari taksixhiun madje edhe ju kthye prape kur u ngrit

    1. S
     Selim

     Kam qene prezent. Ai xhaja ja nxiu jeten. I fliste me emra te vjeter per vendin ku do shkonte per ta nxjerre katunar. Ne fakt nuk do shkonte asgjekundi. Thjesht donte ta injoronte.

     Lini një Përgjigje