FOTOT: Elsa Lila "rikthehet", pas problemeve me drejtësinë italiane

19 Tetor 2022, 09:31Kulturë TEMA

FOTOT: Elsa Lila "rikthehet", pas problemeve me drejtësinë

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila, është bërë e “gjallë” në rrjetet sociale disa muaj pas arrestimit të saj në Itali, ku u akuzua se ishte e përfshirë në një grup kriminal që merrej me trafikun e drogës.

Vetëm disa javë pas arrestimit të saj, ku së bashku me këgëtaren shqiptare ranë në pranga dhe disa shqiptarë të tjerë, daja i saj, avokati Saimir Visha theksoi se Elsa kishte dalë nga burgu dhe ndaj saj kishin rënë të gjitha akuzat.

Ndërkohë, së fundmi, këngëtarja është bërë pjesë e Instagramit ku ka postuar një set me fotografi nga fotografi i mirënjohur shqiptar, Fadil Berisha, si dhe ka njoftuar se një këngë do të vijë së shpejti nga ajo.

Elsa kishte munguar jo pak në rrjetet sociale, pasi të shumtë kanë qenë fansat dhe miqtë e saj të cilët i kanë uruar mirëseardhjen.

16 Komente

 1. s
  sabrima_ehhhh

  Welcome back

  1. b
   ben.

   Kjo eshte kandidate potenciale per ministre ose kr bashkie, sipas standartit rilindas.

   1. A
    Asd

    Ha ha ha. Nuk eshte cudi! Cv e ka te fuqishme.

    1. a
     alisa

     Po pra. Burgu eshte per trimat si Elsa Sot hajdutet e trafikantet jane VIP e nuk ka me turp

   2. F
    Futja kot

    Foto te vjetra. Eshte akoma e arrestuar. Boll e hengret sapunin per djathe. Lereni dajon e Elses. Na thoni kush eshte avokati italian i licensuar ta pergaqesoje para gjykates se Romes

   3. G
    Gentile ...

    Nuk mendoj se ti uroshe cdo Te Mire nji kengetare shqiptare si E.Lila duhet te marresh etiken Fans apo ku ta di un. Thjeshte si shqiptare dua qe tzi shohe sa me mir bashkombasit e mi shqiptare dhe akoma me shume talente te tille si E.Lila me te cilat Fati s'eshte treguar aspak si ajo do deshironte . I uroj gjithcka Pozitive ne jete e shume suksese ,sidomos ne Muzike ,Kenge te ciles ne kte Stan derrash e dosash ,me te Pasme e SurrateBallsamosurave te Talentuar i duhet te punoje Fort me zen vendin e vleresimin qe i takon nji Kengetareje te vertete Qytetare

    1. E
     Etike

     Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

     1. E
      Etike

      Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

      1. E
       Etike

       Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

       1. E
        Etike

        Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

        1. E
         Etike

         Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

         1. E
          Etike

          Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

          1. E
           Etike

           Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

           1. E
            Etike

            Ku e ka qytetarine ajo? Kokrra e krimineles qe e genjente mendja se do arrinte te korruptonte dhe funksionaret e shtetit italian. Çfare qytetarie eshte te mbash ne kasaforte parate e trafiikut te droges e te vrasjeve? Ishte e perlyer deri ne balle. Nje qytetar duhet ta bojkotoje Elsa Lilen dhe mentalitetin kriminal, te ndyre qe ajo perfaqeson.

            1. G
             Gente...

             Etike , nuk besoj qe ti te jesh Gjyqtari qe ke pas fatin ti besh gjyjqin Kengetares as te kesh qen pjes e hetimit te veprimtarise saj ne Itali . Per korrektesi ,njeriu nuk duhet te bazohet ne te dhena ose informacionet e medias te cilat sot jane teper joReale dhe te fryra , per ti zmadhuar fantazine Opinionit . Pra se sa te Verteta ka ajo qe dikur u lancua ne media ,s'besoj ta dije Opinioni i cili eshte mesuar tashme te haj sapunin per djathe e anasjelltas . Pra dua te them ,se nuuuuuuuk eshte e pranushme ti ngjisesh nji Etikete ( per kte behet fjale e jo per Etike ) dikujt se ke lexuar nji FakeLajm . Duhet te jesh prezent te ngjarjeve qe te besh kompetentin .jo te rrembeje fantazia e cthurur e plase Kazanit .

           2. V
            Vlora.Vlora

            Ha ha ,cfare pune ben Elsa nuk e dime ,nga i vijne te ardhurat per jete luksi nuk e dime ,por nje gje eshte e qarte kur ben pjese ne nje organizate kriminale ,kjo e fundit ti ofron te gjitha ,eshte si puna e karaputanave gjoja vipe ne shqiperi qe te ardhurat ju a ofrojne kriminelet,keshtu qe boll e llastuat Elcen ,,,,na ishte njehere ,po mund ta themi per Elsen

            Lini një Përgjigje