12.5 milionë dollarë vetëm për një rol, kush është aktorja më e paguar në Hollywood

1 Gusht 2022, 16:41Lifestyle TEMA

12.5 milionë dollarë vetëm për një rol, kush

Margot Robbie ka marrë 12.5 milionë dollarë për rolin e saj në filmin e Barbie. Në këtë mënyrë, ajo është bërë vajza më e paguar në Hollywood.

32-vjeçarja do të luajë në film bashkë me Ryan Gosling dhe kjo gjë ka shkaktuar shumë entuziazëm te fansat, të cilët mezi po presin ta shohin.

Ylli australian u pagua shumë edhe në filmin e fundit“Birds of Prey”, ku u tha se ajo mori më shumë së 10 milionë në 2020./

1 Komente

  1. R
    Regjizorri Filmit

    S'e kuptoj dot kte lloj xhelozie ke njerzit e sotem . Po jan ndezur keq fare mer yahoo e s'guxon kush me tregu pak Format e Pare ,sepse te hidhen menjiher nalt ! - Vertet e pagum kaq shume per nji Rol ,por mos te harrojm qe vleresmin e Aktoreve e bo dora vet Regjizorri me yahoo . Regjizorri eshte ai qi , zbulonte Talentet e fshehura ke Artistia dhe i ve Vulen muhabetit . Pse ku jemi ne ktu ,mer yahho ne Shqipnie e ?! Hah ha ha . Mesoni te zbuloni Artistet me vlera e boll u bot llafazane se s'bo keshtu . Bjondja o nji Yll i vertet jasht e mrena

    Lini një Përgjigje