Foto nudo dhe 5 mijë euro për një natë/ Pas skandalit me YouTube-rin britanik, reagon modelja shqiptare

1 Gusht 2022, 15:17Lifestyle TEMA

Foto nudo dhe 5 mijë euro për një natë/ Pas skandalit me

Arta Nitaj u vu në qëndër të vëmendjes së fundmi, pas një skandali me YouTube-rin britanik Teddy Grey.

Ky i fundit e akuzoi bukuroshen se merrte para në këmbim të një nate me të.


E pas këtyre akuzave të forta modelja kosovare zgjodhi që të heshtë dhe të mos japë asnjë deklaratë në lidhje me skandalin duke vazhduar normalisht të shijojë jetën e saj në pushime të shumta.

Pas Spanjës dhe Italisë, modelja së fundmi po shijon disa ditë pushime në Greqi. Ajo ka pozuar seksi duke lënë edhe një mbishkrim për veten krahas fotos me bikini.

“Për mua: Faleminderit që je e fortë dhe e guximshme”,-shkruan Arta.

4 Komente

 1. J
  Jorgo

  e forte je dhe trime, s'le car pa thy

  1. B
   Beni

   Po në Dubai shkon kjo? Se aty e rregullojnë sheikët, e ngopin mirë me m....t

   1. T
    Ta besh Pidhin di kuti votimi...

    ...sduhet te jesh as e forte dhe as e guxineshme , mjaft qe kurverine ta kesh ne gjak te pidhit.

    1. F
     Fakovsky

     Vajza PO ben ushrime per soft porn qe te kaloje me pas ne hardcore. Asgje te keqe nuk ka ketu. Tani Pse hiqet e ndershme dhe na jep mend ajo e di. Mos I bini ne qafé se ka shpenzime. Eshte rruge e gjate dhe e kushtueshme.

     Lini një Përgjigje