FOTO: Aktorja e njohur 'arratiset' me pushime ne Filipine

30 Mars 2023, 16:39Lifestyle TEMA

FOTO: Aktorja e njohur 'arratiset' me pushime ne Filipine

Pak kohë më parë aktorja e njohur Vanessa Hudgens zyrtarizoi romancën me yllin e bejsbollit amerikan Cole Tucker. Dhe ky ishte shansi ideal që aktorja “të arratisej” në Filipine ku edhe po shijon pushimet.

Ishte vetë 34-vjecarja që njoftoi se ndodhet në vendin ekzotik përmes një postimi në rrjetet sociale të cilin e ndau me 49 milionë ndjekësit e saj.

Ajo ka etiketuar edhe resortin luksoz ku po pushon nën shoqërinë e partnerit por edhe motrës së saj. Sakaq, aktorja po bën plane për martesën e saj të ardhshme me Tucker.

Në lidhje me këtë temë pak kohë më pare, ajo u shpreh se do t’i nënshtrohej disa ndërhyrjeve estetike përpara ditës së rëndësishme.

 

1 Komente

  1. u
    uau (!) syperr madam

    dhe ne ala ktu !

    Lini një Përgjigje