FOTO: Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

31 Mars 2023, 18:33Lifestyle TEMA

FOTO: Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

Ndikimi që Dua Lipa ka për vendosjen e trendeve të modës gjatë periudhës së plazhit është i padiskutueshëm. Edhe këtë verë, duket se trendet do t’i vendosë sërish pamja e saj në këto foto të publikuara në Instagram.

Ylli i muzikës Pop me origjinë shqiptare shfaqet me bikini me lule, pantallona të thurura dhe stoli ari në një set fotosh ku ajo shfaqet tepër provokuese.

Fotot i shkrepi teksa kaloi disa ditë relaksi në plazhet e famshëm të Xhamajkës, atje ku atmosfera e pushimeve verore nuk pushon kurrë.

 

3 Komente

 1. P
  Pilo Lala

  Na tuproi kjo neve.

  1. D
   DinPak

   Pilo! Ne te tjereve akoma nuk na ka turperuar. Po presim t'i heqi fare, pastaj te shikojme, te turperohemi apo jo.

   1. H
    Hanëmja

    Bo, bo nje karaputane turkoalbaneze tjeter del ne bote per te stiluar si kjo Dua Lipa qe do ta kete emrin Dudije a Merudije qe ka turp ta shkruaje emrin e saj se e tallin shoqeria.

    Lini një Përgjigje