FOTO: Enca nuk pyet për të ftohtin, zhvishet dhe tregon format joshëse

7 Shkurt 2023, 17:08Lifestyle TEMA

FOTO: Enca nuk pyet për të ftohtin, zhvishet dhe tregon format

Këngëtarja ka postuar një pozë provokuese për ndjekësit e saj.

Në imazhin e publikuar shihet e veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë teksa ka ekspozuar këmbët.

Enca se ka lënë më kaq, ajo ka vënë në plan të parë edhe ekspozimin e gjoksit.

Sipas fotos nuk duket se e ka ndjerë të ftohtit.

10 Komente

 1. V
  Vipat e tasit

  Ka harruar tasin me marmalatë sheiku ta marrë në foto!

  1. L
   Ledina

   Enca Haxhia njihet ne Dubai si Pornostare dhe eshte shume e suksesshme.

   1. E
    Edlira

    Ne shenje respekti kundrejt Atyre qe humben jeten prej fatkeqesise natyrore, mos nxirrni foto lopësh keto dite tragjedish njerezore...gazete lopçarësh.

    1. N
     Niku

     Ku jane format joshese? Te nxjerr dhe une nje foto te lopes qe kishte gjyshi im kur isha une femije e te shikoni ju kush i ka me joshese cicat, lopa ime apo Enca?

     1. B
      Benidorm

      U merziten cunat ne Dubai me Encen. Kan halle me te medhaja.

      1. e
       eno

       fat fucking whore

       1. s
        sale ziu

        material per maloke

        1. V
         Vlora.Vlora

         o bo bo po na hapet barkun me kete pith dhjamuren o tema

         1. a
          astor

          aq dhjam ka kjo sa qe duhet te hedhi lek qeveria qe ti hapet vrima pickes nga dhjami

          1. Z
           Zina sallaksja e ndershme

           Kjo la nam. Nuk ka si ti nxjerre leket ndryshe dhe xhvishet lakuriq? Mjere ajo nena jote o goce? Kush e di ku mçifet kur shef keto foto??? Pikaaaaa budallaçkë?

           Lini një Përgjigje