FOTO: Këngëtarja shqiptare provokon ndjekësit me pozat e "nxehta"

6 Shkurt 2023, 19:13Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja shqiptare provokon ndjekësit me pozat e

Këngëtarja ka publikuar një imazh joshës në Instagram.

Derisa shihet e ulur në kolltuk, Era në pozën që ka marrë iu ka dhënë vëmendje këmbëve, e veshur me rroba në stilin jo edhe të zakonshëm, këngëtarja duket në top-formë. Era Istrefi ka pasur një vit  të suksesshëm.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet socialeme fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Ajo është dukur mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur me një kostum transparent me viza të zeza, i cili theksonte siluetën e saj të trupit. “Anija kozmike pikon”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografive.

3 Komente

 1. P
  Predatori

  Pussy slips, ose si i thonë fshatçe i kanë dalë në mejdan buzët e dhipit

  1. ?
   ????????????????????????

   BAXHELLE

   1. !
    !!!!!!!

    S'ta dha apo se qi dot? ????????????

   Lini një Përgjigje