FOTO: Pushimet e 'zjarrta' të yllit amerikan

7 Shkurt 2023, 13:37Lifestyle TEMA

FOTO: Pushimet e 'zjarrta' të yllit amerikan

Kylie Jenner u rikthye në Holmby Hills pas një udhëtimi me miqtë në Turks dhe Caicos në Karaibe.

Por 25-vjeçarja rikujtoi edhe një herë pushimet duke publikuar foto të mrekullueshme të bëra gjatë arratisjes në Karaibe.

Në foto, Jenner i la pak imagjinatës teksa shfaqte kthesat e saj me bikini të vogla.

Jenner pozoi në mënyrë joshëse sipër një shezlloni prej druri, vetëm disa hapa larg një pishine.

Lini një Përgjigje